Článek pro všechny o netu a jeho stabilitě


 • Internet je plný informací, plný vědomostí, znalostí, nejen zábavy. Napište, co jste se už naučili dobrého, co jste viděli a četli nedobrého, takový je svět, i taková je informační dálnice - internet.
  Věřím, že nejsem z komunity, která používá tento server www.rychlost.cz sám, kdo se o počítačích a přístupu k nim na netu něco dozvěděl a něco se naučil. Doháníte angličtinu? Ano, bez základního obeznámení s tímto jazykem, brzo poznáte, že jenom český internetový svět je malý a technické pojmy jsou všude potřeba, v nastavení programů, čtení blogů, správě počítače a vůbec.
  • Jen česky, i když se Google snaží jsme stále jen na pískovišti. Používáte Wikipedii? Když něco nevíte, zeptejte se také tam. Česká wiki je dobrá, pro začátek, pokročilí jsou dál. Už nemusíte psát jen o tom jak něco nejde, ale pište jak něco jde, co se vám povedlo. WIFI celkově hodně zrychlila, ale rychlejší a stabilnější jsou i jiné druhy internetového připojení, pro nástup nových technologií, velmi rychlý a progresivní, jeví se naše stížnosti na forech ,jako malicherné. Poskytovatelé internetu vylepšují své služby, ale také rapidně rostou počty uživatelů. A to se všemi negativními jevy i technickými, které nestačí i při plném nasazení odstraňovat.
   Známe tak nyní i dobře občasné výpadky sítě, úpravy, inovace sítě, ale také problémy poruchovosti. Pociťujeme při prohlížení internetu podle lokalizace pomalost, dlouhé načítání, latence, pociťujeme důsledky i složitosti elektronických systémů, provider internetu pak nedostatek technicky zdatného personálu ve firmě, který má řešit technické problémy sítí, stížnosti uživatelů a současně lézt po výškových budovách a instalovat a opravovat tam i v zimě a větru porouchaná zařízení, při průměrném platu. Jak je na tom s výsledky a kvalitou net, to můžeme konstatovat později, to uvedu příště, až budou nové výsledky měření. Těm co mají velmi rychlé a stabilní připojení je hej, a nemusí si postěžovat po změření rychlosti na foru. Přejme jim, s nástupem nových technologií a posilováním WIFI sítí se také dočkáme. Uvědomme si, že dosud řada Providerů ještě pracuje na vylepšení sítí a pokrytí uživatelů. Podnikání, jako každé jiné.
  Děkuji všem, co pravidelně měří rychlost, stabilitu a kvalitu internetu. Zvláště těm, kteří výsledky pravidelně odesílají tak, aby bylo možno zpracovat přehledy o vývoji kvality a rychlosti a přispívají tím ke zlepšení českého internetu.
  Pokud připojení je stabilní, dá se pracovat, drobné výpadky charakteristické pro
  WIFI nevadí. Složitost a náročnost elektroniky a výskyt závad je normální jev. To neřešte, ponechte problém technikům, jsou od toho, umí to a pomohou.
  Soustřeďte se na net(internet) a bude Vám dobře.
  Všem kdo přispěli do fora rychlost.cz děkuji, i těm co si jen četli a neodvážili se ještě napsat o svých poznatcích. Tak v příštím roce...do toho. Počítače nedemolujte. Soustřeďte se na toho, kdo sedí 'mezi klávesnicí a počítačem' .
  Všem uživatelům komunity a internetového připojení WIFI i všem ostatním, přeji hezké Vánoce a pěkné dárky, třeba nový hardware, nebo software. Co je to , to už víte? Tak jste dobří! Jen tak dál.... Na adrese www.rychlost.cz je řada vylepšení, nové vylepšené a skvěle fungující forum, zlepšila se přehlednost i registrace.

  Připravujeme další vylepšení, něco informací ke čtení z novinek na internetu a některé další články z oblasti online zdarma komunikace na internetu, jako ICQ, QIP, Miranda, Jabber, GTalk, Skype a jiné. Tak se těšte, Nový rok je za dveřmi a přejme si vše dobré a šťastné.
 • Psáno 10.prosince 2007
 • Nejtěžší je vždy začít, pak už to půjde, někomu lépe, jinému pomaleji.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...