C H I L E Příroda a její obyvatelé i Lamy. Lama jako internetový tvor, nic moc, některá tak i zůstane navždy a internet v počítači nikdy neovládne!

Lama foto z cesty do Chile
Co jim říkáte, lamy přece, hanlivý název pro neznalce internetu...to je lama, všude na forech se tak o někom
Květy v Patagonii
mluví. Podívej se tedy uživateli, co jsi byl tak osloven, tak vypadáš? A ta chudá strava, i ti co tě oslovili takto, jsou staré lamy...odrostlí začátečníci, bývalí outsideři, dnes již náfukové, viď ty i ty, myslíš, že ne, že už nejsi lama.

Ale jsi, jsi stará lama, věčný nevzdělanec, chytrák začátečník a z toho nevyrosteš. Vzdělání není počítač a obratné "znalosti" to je kamaráde jinde...můžeš mít i filtr v podpisu, zase narazíš na svou nevědomost. Jo, chytrému napověz, hloupému dolož !

Všimněte si dobře, na jednom z obrázků je velká lama, to bude samec a ten je napružený, pozor na něj! Analogie a humor: pro internetové přátele to může být Administrátor,
zvaný Admin, se svými lamami moderátory, ty jsou nedostatkoví, špatně se vybírají, trpí na chudou stravu.
Lamy trochu jinak
Co bychom chtěli, lamy mají přece jak vidíme ,velmi chudou stravu, ale stačí jim a kožichy mají pěkné, avitaminózou netrpí. Více o lamách a lamerství zjistíme postupně při dalších setkáních.

Jsou tu ještě jiné snímky tamější drsné až krásné přírody, které nebyly komentovány
a vysvětleny. Sbírám údaje, informace, jak budou, hned jsou tady na blogu,
s novými příběhy.
A nebojte se psát do internetu, máte bezpečný prohlížeč Opera, do každé diskuse ale nechoďte, tamější lamy nejsou tak okouzlující jako ty pravé, právě z Chile Patagonie.

Lama jako internetový tvor, nic moc, některá tak i zůstane navždy a internet v počítači nikdy neovládne.

Právě vy, co tohle čtete, nejste pozadu, když jste objevili tyto stránky. Děkuji za návštěvu, snad příště bude brzo a něco nového.Co nám to tak krásně kvete? Zvětšete kliknutím!
Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...