Moje poradenská pomoc pro TEENAGERY Ahojki lidički!

Těš se na příští nové setkání i malé přátelství
Ahojki lidički
Zdravím všechny skvělý lidički, poradíte mi ???
Před týdnem jsem se sešla s jedním klukem, bylo nám spolu strašně moc krásně, a zítra jsme se měli sejít zase jenomže on mi asi před 2 hodinama napsal že je konec že jsem ho nepřitahovala a že se mu nelíbím já vím že nejsem z nejhezčích ale snad aspoň trošičku jsem hezká
Mrzí mě to
Tak to jsou ty krásné setkání a rozchody, na to budeš jednou vzpomínat a na každou svoji lásku a bolest. Vše ti vydrží a nezapomeneš, zpočátku je to tmavé, smutné, nejasné, nevysvětlitelné, ale uplyne čas a bude to růžové ve vzpomínce.

Z každého setkání si utvoř svůj příběh, co ti to dalo, co bylo hezké, co jsi poznala na druhém a co bylo dobré, to je láska k lidem, k druhému i k životu. Těš se na příští nové setkání i malé přátelství něco přinese a každý den co se probouzí, přináší vždy slibnější a krásnější zážitky, než ten co šel včera spát a byl unavený a smutný.
Tak do nových dnů a nadějí, všichni zklamaní a odvržení, nedejte se.

Nový den se právě probouzí...tak jej přivítejte s úsměvem. A jak na to, si povíme příště, ovšem jestli chcete?!

Na okraj několik citací z rad samotných uživatelů internetu:
Teen divoké úvahy (cituji) :
Skoliozu jako takovou napravit úplně nejde, je to psychického charakteru, začíná tak kolem 8 let, hlavně u děvčat, tak 80%, málo kluci. Většinou je to proto, že maminka nebo tatínek dítě dusí, je dominantní. Většina lidí má skoliotické držení těla a to napravit jde. Chce to čas, ale jde to.

Lékaři většinou řeknou diagnozu a dál se o to nezajímají. Nějaké krunýře nebo další blbosti nepomáhají, je to mučení. Toliko co jsem se učila, až budu mít praxi a dostanu-li se k asistenci, budu mít vlastní zkušenosti a vědět více. Pravda je, že tomu věřím aniž bych tu vlastní zkušenost měla, jsou věci, které si ověřovat vnitřně nemusím.

#úvahy #testy #naděje


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...