Presidentská volba v Česku. Inovováno a aktualizováno na léto roku.Nad námi září nové obzory a prezidenta máme co jsme vybrali hlasy hlupáků a davu lůzy.

Ikona
Dva na zdi
Zkušenost je nesdělitelná.

Článek nám připomene naše volby a postupy.

Fotografie opět je památka na naše události na Hradě.

Co jinak dokumentovat, aby osvěžilo paměť?

Hodně nás sledovalo se zaujetím dění kolem presidentské volby v Česku a vývoj událostí. Mnohé nepřekvapil. Mnohé zaujal znovu. V záplavě průběžných informací z dění na hradě, tak jak byly presentovány medii jsme se topili celý den a slyšeli komentáře z minulých akcí našich dobrých poslanců.
Poznali jsme tak různé finty, různé postupy, jiná řešení, chytrácké útoky našich oblíbených a přijatelných volitelů a zástupců, ale také neoblíbených , chytračících jedinců s opozičními úmysly.

Sám bych nedokázal tak dobře komentovat a do diskusí pod články nadávat nehodlám. Ale troufám si upozornit na odvetu vysvětlující vše přijatelně , rozumně, dobře a trefně.

Cituji -
proto slova poradce presidenta -Tomáše Haase:

ODS už možná opravdu neví jak prohrávat - není divu, naposledy totiž prohrála když předsedou ČSSD byl jistý Špidla, a to je už téměř deset let. Od té doby vyhrála téměř všechny střety s ČSSD a za několik let předsednictví Jiřího Paroubka je vyhrála, s výjimkou jednoho hlasování ve sněmovně, doslova všechny.
Jiří Paroubek je na tom lépe. Prohrává, jako když bičem mrská.
Ale přestože dosud prohrál vše, co se prohrát dalo, byl vždy "druhým vítězem", nebo "morálním vítězem", nebo mu jeho zasloužené vítězství někdo sprostě ukradl, nebo se alespoň cítil vítězem deset minut po volbách, jako naposledy při volbách do sněmovny.
Až snad jednou to jeho první obyčejné vítězství bez přívlastků přijde, bude na ně jistě lépe připraven, než Topolánek na svou první prohru.
Každou porážku Paroubek prostě bere jako takové "cvičné" vítězství.
I při presidentské volbě, kterou mimochodem opět geniálně prohrál, už několik dní předem věděl s jistotou, jak to dopadne a prohlásil za "morálního vítěze" svého kandidáta Jana Švejnara.
I tady mu to vítězství ukradli. Tentokrát to byli opět zrádci ve vlastních řadách, jedna zelená poslankyně, která zákeřně onemocněla a komunisté, kteří se odštěpili od Antiklausovské koalice.
Je to rafinované, tím jak úspěšně vede ČSSD od porážky k porážce, odnaučuje ODS prohrávat a připravuje ČSSD na vítězství, které jednou přece musí přijít.
Jen se obávám, aby to zase nebylo vítězství druhé, morální nebo ukradené.
Paroubkovo vedení má jen jednu vadu, zůstávají za ním odpadlíci, kterých utěšeně přibývá a již brzy budou moci založit vlastní poslanecký klub “Vyloučených”, jakousi novodobou sociálně demokratickou obdobu dávného Salon des Refusés.
Napadá mě, jestli to jeho konečné vítězství nakonec nepřijde až potom, kdy budou z ČSSD vyloučeni všichni a zůstanou jen ryzí rození sociální demokraté: férový Jiří Paroubek, vlídný doktor Rath a věrný Slávek Jandák.
Máme se na co těšit, před námi jsou další a další triumfy evropského státníka Jiřího Paroubka.

Moje recenze k události -nebo  cílený komentář je tady.

Pěkně napsané, citovka...zpracoval jsem pro vás podle Tomáše Haase zde je celý   článek.


Zdroj: Česká media

Závěr: nenadávejte...obrázky našeho prezidenta tu nejsou. Špatně se vám neudělá! Chcete si přečíst víc trefných českých postřehů ??  

Jsou  ===>   Tady!


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...