Faaker See příběhy ,jízdy a zážitky motorkářů

Ilustrační fotografie
Pokračování
a konec? Ještě ne. Chlapi pojedou znovu
do světa a podají skvělou zprávu. Jsou dobří!

Kemp je narvaný, na sprchu, hajzl, všechno je fronta. Balíme, Zizi naznává, že jeho stan je již starý a roztrhaný a nechá jej zde. Uvažuji, zda stan nepoužít jako velmi komformní toaletu. Kempová paní co vykřikovala reservé reservé a vyhnala nás z původního místa by jistě byla mile překvapena. Opuštěný stan a v něm pěkné hovno. Romantické. V blízkém městě dáváme ranní kávičku, během nějakých šesti hodin se chceme pohodlně dostat zpátky do Lackenhofu. Zase všude kvalitní silnice, hory, horské bystřiny, vodopády. Projíždíme dva passy, druhý má 1850 m. Na okolních kopcích je vidět hranice lesa, kleče a nahoře jen kamení. V tom průsmyku jsou archeologické vykopávky staré římské cesty. Klikatíme se dolů a jako odměnu dáváme zvěřinový gulášek. Žebra o paní hoteliérové jsou extrémně vydařená, každý má 5 kusů, různě na česneku, bylinkách, se sýrem, atd. Vedle u stolu se nechutně mrouská domorodec s velmi vyvinutou slečnou, údajně místní motorkář, oba již značně nalití. V rámci přerušení jejich skorosoulože a navázání družby je zveme na zbytek naší vodky, s plánem pána ožrat a dámě vyfotit vnady. Povedlo se jen jedno, pán dost vydržel.

Snídaně a do sedel. Vyjíždíme z Alp, celkem pohodlnou cestou nad Vídní přesunujeme dom. Po té rovině je to trošku nuda. Závěrem ? Stálo to za to ! Příští rok pojedeme určitě zase, asi protáhneme i Slovinsko, hezkou to zem.

Čtěte a sledujte příběhy v blogu dále, publikujeme i partu motorkářů z článků.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...