Příprava na májové políbení pod rozkvetlou třešní

Květ třešně
Příprava na májové políbení pod rozkvetlou třešní:
Spousta slečen byla dneska políbena pod rozkvetlou třešní nebo nějakým jiným stromem, ovšem mě se opět podařilo uniknout nevim, jak je to možný, ale mám asi nějakou speciální schopnost, která mi každý rok zajistí, aby jediná pusa, kterou 1. května dostanu, byla ta od mámy...letos byl kluk, od kterého bych ji chtěla v současné době nejvíc, na chatě, takže paráda...těžko říct, jak může holka zvítězit nad láskou k motorce, zvlášť, když se o dotyčného teprve snaží a ještě s ním netvoří pár. Asi to nebude nic lehkýho a teda upřímně, nejsem zrovna trpělivej člověk a hlavně, nejsem typ, co se vtírá, takže bych řekla, že svůj zájem můžu pomalu směřovat jinam, protože tady asi šanci nemám...ale tak popojedem...doufám, že vy jste byli úspěšnější a pusa byla sladká ,já si počkám na příští rok(web.libimseti.cz)
Quarkova Hurá líbací akce 2007 cituji:
Nemáte na prvního máje koho políbit?
Cítíte se sami a vadí vám to? No tak využijte skvělé šance. Prvního května to vypukne!
Jak na to?
Je to jednoduché, stačí někde urvat větvičku kvetoucí třešně (s citem), strčit do kapsy a vyrazit do města na čekanou. Jakmile uvidíte pěknou slečnu, hned za ní můžete přijít a s větvičkou nad hlavou ji lákat k polibku. Vždyť v tento den je to skoro povinnost!

Děvčata mají zpravidla smysl pro humor a určitě se zlákat nechají. (Nechtějí-li polibek přímo na rty, postačí i tvář) Hlavně se nenechte hned z kraje odbýt. Bojíte-li se, vezměte si s sebou kamaráda (na držení větvičky). No schválně, kolik dívek prvního května políbíte, s kolika se poté pustíte do rozhovoru a kolik z nich nakonec neodmítne pozvání na kafe?
Málokdo chce být sám a nepolíben.
Názory z internetu:
Asi jsem puntičkář ale jsem už takovej. Proč bych s sebou vlastně měl mít větvičku? Nám teda vždycky říkali že stromy nemáme lámat, ale chránit je. Nechce se mi věřit že ulomení něčeho je znamením lásky. Urvat větvičku s citem, to je zajímavé spojení. Také je zajímavé qarkovo spojení že to zvládl dvakrát ze čtyř polibků. To si neumím představit, nemá tam být dvakrát ze čtyř pokusů? Dost mile mě překvapil nápad s namalovaným obrázkem. To už je hodně originální a jde při takovém oslovení poznat že má smysl pro romantiku i pro humor. Ale ted si zas říkám – proč ten obrázek? To ty 2 holky nepolíbil pod stromem ale pod obrázkem? Kdyby mě nějaká holka chtěla políbit pod obrázkem, nevím co bych si myslel. Asi bych jí odpověděl že pod obrázkem a za chvíli pod rozkvetlým stromem.
Co blbnete s třešní?
Vždyť to má být bříza! Vždycky se říkalo, že holka, která není na 1. máje políbená pod břízou, do roka uschne.
Třešně s tím nemají nic společného, natož kvetoucí.

Holka, která nebude na prvního máje políbena, tak uschne. Ano to znám. Platí to ale i tak, že holka, která bude na prvního máje políbena mnou, tak uschne ještě spolehlivěji. Všichni to ví, a proto se mě všechny holky straní a nejen na prvního máje.

Zdroj: český internet
citováno z Quark.net foto Blogger.com

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...