Prodejná láska a májové zastavení

  Sníte o noci plné vášně v náručí profesionálů?  
Co se může dít na 1.máje nakreslil F.Kratochvíl,
a co je prodejná láska a její kolizní situace mohou
být už dalším tématem úvah. Poznatky jsou asi
takové:
Prodejná láska
Nevím jak ženy, ale každý chlap by si určitě i rád zaskočil za nějakou to "zkušenou" děvou a prožil vášnivou noc. Ale není až tak dobrý nápad.

Sníte o noci plné vášně v náručí profesionálů, kteří vám splní všechny vaše sexuální sny a touhy?
Představujete si zážitky, které budou tak krásné a dokonalé, že vám utkví v paměti natrvalo a nic je už nepřekoná? Pozor! Všechno může být úplně jinak!

Výzkum veřejného mínění v sousedním Německu ukázal, že většina mužů i žen, kteří zažili sex s profesionály, poznala i jeho slabší stránky. Touha poznat nepoznané dokáže člověka do náručí žen i mužů prodávajících lásku dohnat poměrně snadno, ale nikde se už nepíše o tom, co se děje pak.

37 % respondentů uvedlo, že se nemohli zbavit dojmu, že "tam" nepatří a oddělit tělesné prožitky od těch ostatních nedokázali. U dalších 50% z nich to dokonce vedlo až k sexuálnímu selhání.

Podle sexuologů takové riziko hrozí především u těch, kteří jinak žijí v pevném partnerském svazku, ale bez rizika nejsou ani ostatní. Splnění životního snu se tak může lehce změnit v noční můru.

Jak se slavil svátek práce v zemích reálného socialismu?
Veřejné domy jako na obrázku nebyly veřejné, slýchali jsme o Perlové ulici a Alhambře jako
studenti...
Svátek práce v zemích reálného socialismu:

V socialistických zemích patřil tento svátek mezi nejdůležitější, organizovaly se masové prvomájové průvody, které procházely městem, často před tribunou s místními představiteli moci. Účast na oslavách prvního máje byla obvykle nepsaně povinná a nadřízení a učitelé měli nařízeno kontrolovat účast svých podřízených a žáků. V průvodu byly zastoupeny podniky, školy i různé zájmové organizace (např. organizace Svazarmu či Červený kříž). Kromě pěších účastníků městem projížděly i alegorické vozy. Neodmyslitelnou součástí průvodů byly nejrůznější transparenty a mávátka.

V historickém smyslu, jsou "pravé" oslavy máje jako svátku, jara, lásky či plodnosti nejen stovky, ale tisíce let staré.

Svátky jara a plodnosti slavily všechny pohanské společnosti. Ve středověku se rytíři sjížděli k turnajům vždycky začátkem května, na letnice a o masopustu. Největší přehlídka zbraní a rekrutů byla už v roce 755 v tehdejším Franckém království přeložena králem Pippinem (otcem Karla Velikého) z března na 1.května.

V literatuře minesingrů se už ve 13. století vypráví o Libesmaien zelených ozdobených větvičkách jako důkazu lásky. Také zásnuby, při kterých se dívka předávala mládenci jaksi za zkušenou do opatrování na rok, kdy pak následovala svatba, se konávaly v květnu.

Popisovány jsou, a mnohde se uchovaly až do dnes, slavnosti s výběrem královen a králů, "nejvonačejšího hocha", kteří pak vyjeli koňmo do máje. Májové průvody a tance jsou známé v Itálii, Německu i ve Švédsku… Právě už od časů Franckého království se konaly v květnu vždycky odvody (zase si můžete připomenout odvody v Babičce a jiných české literatuře). Odvedení rekruti prováděli různé žertíky o hlučné oslavy v předvečer prvního máje (Freinachte).

Stavění májů pod okny dívek s nimi bylo spojené.

 Byl to projev lásky a pocty k dívce. Stejně jako jedna velká májka pro celou obec, obojí jsou tradicí nejen u nás. Doklad v literatuře o takovém stavění máje, kdy za něj dostal ruku své nevěsty je z roku 1422. Obecní májka stála obvykle na návsi nebo před hospodou a musela se hlídat, aby ji sousedští neskáceli, aby vydržela až do konce měsíce, kdy se slavilo kácení vlastní. Spojené s hrami a předváděním síly a umu mládenců.

Na YouTube kdosi nabízí za l 800 Kč výprodej i lásky ve vzpomínkách:
KVALITNÍ MATERIÁL: moře,hory,rodina,láska,zklamání.. prodám 1 hodinu vzpomínek za 1800 kč (cena dohodou)
celé video je zde  Láska - Teen video je tady  A tohle je moc pěkný...Nejhezčí citáty , zkuste, stojí to za to ZDE

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...