www.hvezdamehosrdce.cz Moderuje TerezaJaké atributy by měla mít ta pravá filmová hvězda?
Určitě mimo jiné také kouzlo osobnosti. Něco co přitahuje vaši pozornost, aniž to víte, něco co vás nutí se na dotyčnou osobu zas a znovu dívat a naslouchat jí.

Vybráno z rozhovorů s Terezou :
Kdy jste se naposledy cítila jako hvězda?
Při upoutávce na náš pořad. Skutečně jako ve třicátých letech. Ale jinak na hvězdnost moc nehraji, mám ráda hlavně ty hvězdy nad hlavou.

Kdo jste pořad české televize viděli, potvrdíte, že scénky i moderování jsou vydařené.
Více o programu drby i rozhovory se dozvíte tady.

Prostřednictvím sestřihů jsme viděli oblíbené filmové hvězdy a samozřejmě také nesmrtelné filmové scénky, které vešly do historie. Připomenutí na filmy nejdelší, nejkratší, opravdové filmové kuriozity, ale také tvůrce filmové hudby, režisérské osobnosti a specifické zajímavosti ze světa českého filmu. Těšit se můžete také na živá herecká a hudební čísla přímo ve studiu a nejedno překvapení.

Ten samý den,ale jiná televize excelovala filmem zcela bez konkurence, ano viděli jste
Krále Komiků Vlastu Buriana ve filmu : "Když Burian prášil"

Pořad na ČT bude jistě úspěšný ,nezapomeňte sledovat svoje filmové dějiny a historii.
Můžete získat dobrou představu o starých časech a nezapomenutelných osobnostech
historie nejen filmové.
Nechte si to převyprávět moderátory, obrazy, scénkami i filmy. Pozorujte okolí a postavy děje.
Budete obdivovat umění doby.
Přeji vám k tomu skvělý hezký den i Terezou. Sluší jí to a je to přirozeně nervozní matka,
ale pracuje na tom svém moderování docela úspěšně.
Jestlipak má chvilku si vyplnit vyhledávače ? Nejvíce ví Google Terezko. Máme tě rádi.

Zdroj:hvezdamehosrdce.cz Č.televize
foto pro publicisty a tisk

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...