San Francisko The Golden Gate Bridge

The Golden Gate Bridge
San Francisko


Nemusím mnoho vyprávět, ty fotografie jsou úžasné, kvalitní a prohlédnout i u jiných foto zde na webu doporučuji zvětšit na celou display jedním kliknutím.
Pak uvidíte i detaily a můžete přemýšlet, kam se příště do světa chcete podívat. Tak začněte šetřit,
svět je trochu větší, ale letadlo to zvládne za pár hodin.

 Anglicky (English Languague) už umíte? Pilně se učte! Víte co pravil Lenin za deprivační poučku pro souvěrce devianty věků: Učit se, učit se, učit se. Diagnosa geniální deprivace. Nerozumíte?

Chcete to komentovat?
Počkejte s tím, připravuji další pokračování k tématu "Vzpoura deprivantů"! Zatím vzpomínejte na české velikány - tatíčka presidenta Masaryka a třeba Karla Kryla, ať víte více o tom ,co je to Svoboda, než do svobodných zemí zítra vyrazíte letadlem Boeing. Hledejte zatím zde na webových stránkách, něco už by vás mohlo zaujmout.
21. století vyžaduje makat na sobě a baštit informace 3x denně na lačno i z rukou lékaře Dr.Hause
Snad ještě nesledujete seriály jako Nemocnice na kraji města? Nebo OÚNZ (odevzdej úplatek, nebo zemřeš) ...pokus o vtip na ten .ismus ,jinak zvaný "totalita ,lež a zlo na každý den".  Zdroj: fotodatabaze autora

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...