Proč není miss a moderátorka Diana Kobzanová blbá a zraje jako víno

Náhradní fotografie! Ilustrační Foto OctoberFest Bavorsko

Diana Kobzanová: Nahota patří k životu


Bulteriérka Mia.
"Důvod, proč jsem se rozhodla právě pro toto plemeno, je jednoduchý. Myslím si, že ke mně se nějaký chlupatý smeták nehodí, ke mně se hodí právě takový pes, jakým je Mia."
 Pobavila mě paní, která se jmenuje Zapletalová. Navíc se mi svěřila, že její manžel se jmenuje MILOŠ - málem jsem omdlela.
Životní sen?
Dělat celý život práci, která mě baví….a hlavně být spokojená a zdravá -včetně mých blízkých a rodiny.

Diana Kobzanová (*24. března 1982 Neuburg, Německo) je česká modelka, moderátorka a do odebrání titulu také Miss České republiky roku 2001.
Po zvolení Miss České republiky se koncem roku 2001 odmítla zúčastnit soutěže Miss Europe v Libanonu z důvodu strachu o svou bezpečnost. V roce 2002 se už ale zúčastnila klání Miss Universe v Portoriku.

V roce 2003 se svlékla pro pornografický časopis Leo , což ji stálo korunku Miss České republiky, kterou po sesazení Diany obdržela Andrea Fišerová. Její vysvlečení mělo s ředitelem soutěže Milošem Zapletalem ještě soudní dohru.

Jako moderátorka je Diana skvělá, myslí jí to a je příjemná, veselá.
Kdo by toto hledal ve visáži této blonýnky, dokonce dlouho jsem si myslel, že moderuje někdo jiný.
Názor z Frekvence1 - Diana výborně cítí muziku, v kontaktu s posluchači je zcela bezprostřední a její styl je prostě originální.
Touto moderátorkou nabrala Frekvence1 hodně na kvalitě a zábavnosti. Diana přece jen umí a není jen "hloupá" blondýnka, a výrazy i gesta na foto je třeba pochopit, přemýšlet v souvislostech - třeba proč tak často a silně na fotografii plazí svůj dlouhý jazyk. Je to její pozice, obrana a rozhodně ne hloupost.

Ta holka zraje jako víno.

Nebýt té rozívenosti ve výrazu postavou připomíná Annu Kurnikovovou, ovšem ta je mnohem mnohem krásnější a oblíbená jako sportovní hvězda.

Zdroj: cs.wikipedia.org idnes.cz super.cz


Změna: fotografie Diany Kobzanové už není k dostupná - aktualizováno. Náhradní fotografie - text původní. Zkuste fotky Diany Kobzanové vyhledat na Google sami.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...