Alanis Morissette v Praze - Kongresové centrum

Alanis Morissette

Když před lety vydala tehdy v podstatě mladičká Alanis Morissette

své debutové (tedy ne-teenagerské...) album, rozhodně nemohla tušit, že se zrovna Jagged Little Pill stane jednou z nejprodávanějších desek v historii a zároveň jejím největším a pravděpodobně i nepřekonatelným komerčním úspěchem.
Před 3 lety se rozhodla desku připomenout v akustické podobě, a tak spatřila světlo světa nahrávka Jagged Little Pill Acoustic. Vzhledem k tomu, že původní deska je dodnes v hudební sféře pojmem, není divu, že většina hitů z ní zazní i na plánovaném turné. Kdo by dnes neznal Ironic, Hand In My Pocket, You Oughta Know a další.

Představit chce však především nový materiál z nové desky Flavors Of Entanglement, která se do obchodů dostala 2. června.
Mediálními partnery koncertu Alanis Morissette jsou Radio Bonton, Metro a Centrum.cz
Od svých začátků v roce 1995 se Alanis Morissette stala jednou z nejvýznamnějších písničkářek a hudebnic v současné hudbě. Její hluboce expresivní hudba jí přinesla kritický obdiv, sedm ocenění Grammy a početnou fanouškovskou základnu na celém světě. Jejích alb se prodalo přes 40 miliónů. Po jejím debutovém albu z roku 1995 JAGGED LITTLE PILL následovala vysoce hodnocená a úspěšná alba jako SUPPOSED FORMER INFATUATION JUNKIE (1998), MTV UNPLUGGED (1999), UNDER RUG SWEPT (2002), SO-CALLED CHAOS (2004), JAGGED LITTLE PILL ACOUSTIC (2005), album hitů THE COLLECTION (2005)
Oficiální stránky Alanis Morissette: www.alanismorissette.com
Thank U Ironic a další jsou tady a lépe přehrávají než na YouTube-připravil jsem pro vás, tak GO! Skvělý zážitek přeji.


Video Alanis Morissette Ironic a Thank U video

Zdroj: Google video YouTube.com

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...