Krásná žena je ta sympatická chytrá holka - to je pravá krasavice

Megan Fox

Názory na krásu žen a inteligenci (muži):

S krasavicemi je ale i potíž... a to z dlouhodobýho hlediska. Jednou, dříve nebo později, nadejde čas, kdy taková krásná a nekonečnými lichotkami mužů stále obšťastňovaná žena zjistí, že "už to není takové, jako to bývalo", že už se jí dělají vrásky, pár chlapů si jí už dokonce neprohlíží tak necudně, jako kdysi, ... nakonec to bude ten chudák, co si ji vybral jen pro jeji krásu, kdo jí na stáří bude utěšovat, plačící nad tím, jak už má nejkrásnější roky pryč. A můžu říct, že je to vyčerpávající ty nářky poslouchat...

To je jeden z nejtěžších okamžiků všech žen, zejména ale těch hezkých. Ty omšelé si na to v průběhu života zvykly, možná se jim srazilo sebevědomí, možná nasměrovaly svůj IQ potenciál a čas někam jinam do jiných hodnot, a tak na stáří si s nimi klidně můžeme na téma ztráty krásy dokonce zašprýmovat!

Nejlepší je mít středně hezkou a mimořádně chytrou ženskou.

Inteligence - co to podle vás je? Naivní lidi se domnívají, že snad ona pověstná inteligence má něco společného s tím který či oný integrál vám dané děvče zpaměti spočítá ... Obrovská chyba!!! ... Inteligence je o tom, jak žena (nebo obecněji člověk) dokáže jednat ... jak reaguje na běžné konverzace, otázky každodenního života či jak řeší problémy a všeobecně komunikuje s okolím ... samozřejmě z toho plyne že i když by se před vás postavila miss světa a nedokázala by se s váma bavit na žádné rozumné téma, tak vám dojde že na dlouhodobý vztah s ní není normální ani pomyslet.

To není ani tak o inteligenci, ale o přirozené lidské moudrosti a chytrosti - s IQ to nemá nic společného.
Tu zpravidla nabývají lidé až po nějakých životních zkušenostech, jsou však i výjimky, kdy i 20 - 25-ti letý člověk může být moudrý.

Jenže - ani ty životní zkušenosti moudrost nezaručí, takže situace je taková, že těch moudrých a chytrých, jak se v Čechách říká - se zdravým selským rozumem - je v populaci řádově tak maximálně 15 %. A to bez rozdílu pohlaví.

Stručně řečeno - inteligentních je kvanta, chytrých a moudrých pramálo.

Já konkrétně nepreferuji ženu typu - "inteligentní krasavice", ale ženu typu " sympatická chytrá holka". Ve slově "sympatická" je obsažena i její vizuální stránka, což má každý nastaveno jinak. Slovo "krasavice" dle dnešních měřítek mi ježí všechny chlupy na těle. Když vidím Kobzanovou, nebo Hanychovou - což jsou současné mediální idoly krásy, tak mi je na zvracení.
Rozhodně je zprvu velmi důležitá i ta vizuální stránka partnera, ale neméně důležité je i to, jak se projeví, když otevře ústa. Právě to je často konečná, i kdyby to byla bohyně krásy Afrodité.

Zdroj:český internet, názory uživatelů

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...