Půvabný překladač Translator Google a video na stránkách YouTube


Vybráno z komentářů YouTube to battle Hulu bavte se dobře s překladem Google a zopakujte si angličtinu. 

Prosím, nemějte otevřít ústa, pokud nevíte, co to sakra jste mluvil.

Please, don't open your mouth unless you know what the hell you're talking about.

*smashes chooser with a chair* Please dear god - do you know anything about YouTube?

*Rozbíjí chooser s židlí * Prosím, Bože - víte něco o YouTube?

  * vy uvědomíte, že po tom, zřízený na 10 minut limit, že těm uživatelům, kteří byli členy před 10 minut limit zachována jejich schopnost nahrát větší soubory - si uvědomíte, že? 

Prosím, nemějte otevřít ústa, pokud nevíte, co to sakra jste mluvil. 

Holy ****, no need to rage so much man. Considering you didn't exactly make it clear you knew this in the first place yourself, don't go biting someone's head off when he goes to correct you.
Svatý ****, není potřeba tolik zlosti člověka. Vzhledem k vám nebylo přesně jasné, věděl to v první řadě sami, nechoďte kousání něčí hlavu, když šel opravit ty.

V komentáři byl buď se zdravotním postižením na tento článek nebo nejste přihlášen Klikněte zde pro přihlášení nebo zaregistrujte, jeho zdarma! 
Poznámka: Anonymní komentoval se zdravotním postižením s cílem udržet kvalitu odpovědí na vysoké úrovni.

Nádhera a za odměnu se podívejte na Hulu  - celá diskuze vznikla kvůli You Tube a Hulu Téma filmová videa Hulu si musíte registrovat - zde nabídka:

Sorry , currently our video library can only be streamed from within the United States 

Hulu is committed to making its content available worldwide. To do so, we must work through a number of legal and business issues, including obtaining international streaming rights. Know that we are working to make this happen and will continue to do so. Given the international background of the Hulu team, we have both a professional and personal interest in bringing Hulu to a global audience.

If you'd like, please leave us your email address and the region in which you live, and we will email you when our videos are available in your area.

Na Hulu si Film v Česku nepřehrajete nabídka je zajímavá: zkuste sami z odkazu, třeba se po registraci podaří - Flatliners Fighter Pilot: Operation Red Flag Basic Instinct Lawrence of Arabia The Fifth Element The Professional American Virgin Liar, Liar to jsou oblíbené. Já to dnes vzdám, ale vrátím se později.
K přehrávání je potřeba Adobe Flash Player 10!

Zdroj: Hulu www.neowin.net

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...