Dr. House motorbike CZ Upoutávka na vánoční dárkové balení videí, vtipů a hezkých příběhů pro věrné čtenáře

Dr. House


Pro skalní věrné čtenáře a přemýšlivé odměna na vánoční chvíle v dárkovém balení - go! Přehrávejte, potěšte se a přemýšlejte dále než uvidíte. Svět je v pohybu, važte si zdraví, života a svobody. To nemá každý na světě.


Mimochodem tvář lékaře je to první co uvidíte, když jdete na tento svět a poslední s kým se loučíte, když odcházíte. Není to přece Bůh, ale je mu tak blízko. Važte si jej a hýčkejte víc než svůj automobil, možná i víc než jiné přátele. Udělejte mu co mu na očích vidíte, je to v podstatě váš další nejbližší člověk, který pomáhá v těžkém životě. Ty peníze mu dejte, ať nemá nouzi. Ten pravý dělá, pracuje, přemýšlí o vás, vašich nemocech, radí když nevíte, stojí u vás, když je vám těžko nejen na těle, ale i na duši.
Život není žádný med (klišé) lékař není otřepaná fráze - je to přítel stojící vedle vás! Největším životním krédem vám budiž vytvořit si přítelem lékaře, alespoň pokus za to stojí. Stáří vám tu moudrost přinese. Jsou dobří lékaři přátelé, jen si je hýčkat. Co nastrkáte peněz do BMW a Mercedesu a nevrátí se.

Investice do přítele je návratná viz M.T. Cicero Hovory o přátelství Čtěte Více na AmicusWebSite. 

Aktualizováno: 7.10.2010 Video, které bylo na stránce mělo příběh z episody s Dr.Hausem, bohužel (pro peníze) nebylo funkční. Prosím pořiďte si Dr. Hause a zaplaťte komusi, kdo má tak málo, že stahuje videa z komunitního portálu YouTube.

Dr.House and the Repsol Honda 1000RR House MD's Honda CBR 1000RR Repsol Cool Rider House Bicycle House MD Team Nippon Tunning

Zdroj: youtube.com

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...