ABBA a Happy New Year...Pro foro interno (pro sebe, pro vnitřní potřebu) Mám dobrou náladu ale srdce je smutné, Správně vidíme jen srdcem, Šťastný Nový Den, ABBA

ABBA
Kdo zradí jiného, ten ani tobě nebude věrný PRODITOR ALTERIUS NON TIBI FIDUS ERIT
Přátelé, pro hezké podzimní dny hezké známé skladby od ABBY. Některé jsou méně známé a dnes díky upgrade Programu je můžete poslechnout (a vidět) v HD kvalitě na videu. Alespoň dvě sem nahraju pro úspěšné dny vaše (i moje)
Jedna z nich je Happy New Year, ale může právě tak znít ....Šťastný Nový Den. Ano, každý nový den si vítejme, jako by jsme se znovu narodili, jsme rádi, že se probouzíme do nového dne roku a startujeme energii pro nové šťastné a úspěšné chvíle. Kolik se povede nahrát skladeb, tolik uvidíte. Některé jsou velmi dobré v HD kvalitě obrazu nebo se spoustou fotografií skupiny.

ABBA Happy New Year (šťastný ten nový den) ABBA Lovelight


Odkazy na tyto videa budou na Facebooku publikovány pro přátele, současně možná i pro vybrané osobnosti internetu. Ne každý má šanci. Příjemné a šťastně prožité chvíle. Nejsme žádné dvojky!


#Mám dobrou náladu ale srdce je smutné, Správně vidíme jen srdcem, Šťastný Nový Den, ABBA,


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...