ABBA a Virtuální přátelé. Nemůžeme-li ven do přírody, udělejme si radost doma.

ABBA a písně to je krása mládí
Milí virtuální
přátelé,
čas plyne a od posledního příspěvku v minulém roce uplynulo v řece hodně vody. Běh času jde dál (klišé praví z písničky...čas je běžec s dlouhým krokem). Nezahálím, naopak tvrdě pracuji na novém multimediálním počítači. Je nadupaný a je to zázrak. Táhne práci, tahá data a ukládá jako španělský býk v corridě.

Přidávám programy, skenuji, ladím, kupuji hardware. O vás přátelé vím, čtete si a děláte dobře. Moje weby jsou zdravé, obsahují řadu informací, novinek i moudrosti. Neobsahují malware, spyware, viry ani trojany. To hlídám pečlivě a ninive, co sem taky píše, už poskytla téměř 150 rad webmasterům google, za což byla oceněna přímo z centrály Google. Jak, neřeknu, závist je bledá.

Pro radost, zahnání spleen a radost se zimních sportů koulovačky a bílé nádhery, která jako peřina přikryla to suché smetiště ulic měst, i koutů s odpadky a zchátralých chalup vesnic. Příroda to je lesy , vody, řeky, rybníky, pole - je ještě krásnější, když pomalu jdeme sněhem, který je šustivý a tak, tak bílý.

Nemůžeme-li ven do přírody, udělejme si radost doma.

Nedělejte si ale radost (potěšení) jídlem! Pouze duchovní (hudební radost) Tu získáte, jen surfujte kam to půjde, stránky na sebe odkazují - nebojte se, nepřesměrují vás, kdo máte Firefox, Operu. Zkontrolujte si nastavení prohlížečů na stránce nastavení  pluginu Opera.

I Do I Do I Do I Do I Do (ABBA) -"Made In Sweden For Export"

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...