Velké sebevědomí málo pokory kontra čistý rozum osobnost a přístup k lidem

Frajer s genetickou výbavou šlechtice
Pozor! Snížený podhled.

Jak slušný člověk, osobnost a diplomat získal popularitu a byl volen do sněmovny.

Dnes je to o knížeti, moji milí...jak vidno slušná poctivá diplomacie blízko k lidem, moudrost a zkušenost - to funguje. Je to frajer s genetickou výbavou šlechtice, to se pozná...
Ne tak agresivita a lež. Má krátké nohy a to i když odchází pokořena prohrou forsírovanou voliči in situ. Zanechává za sebou partu podobných zlých frajerů oranžové politiky sváru. Neustálého sváru s kdekým. Velké sebevědomí a málo pokory budí odpor lidí, zvláště mladých co mají vlastní oči, uši a názor.
Karel Schwarzenberg, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09, nakonec získal 46 tisíc preferenčních hlasů.
"Je to skvělý úspěch, ale i velká odpovědnost," komentoval vítězství pravice ve volbách Schwarzenberg. Už mu totiž bylo jasné, že se vrátí do Černínského paláce k mezinárodním vztahům a diplomacii, jeho vášni.
Jeho diplomatická aura dobráka a správného chlapa pod sebe schovala i Kalouska, který by jinak ve volbách, jež překreslily politickou mapu Česka a vystavily stop řadě známých tváří, mohl mít problémy. Podařilo se mu také veřejnost přesvědčit, že je vlastně po odchodu z KDU-ČSL tak trochu novým politikem.
Je nás víc, než si myslíte, hřímá lídr TOP 09 v předvolebním spotu. Schwarzenberg v klipu vystupuje jako admirál lodi, která by podle exkluzivního propočtu HN získala ve volbách 27 mandátů. TOP 09 si ve videu s nadhledem střílí ze svých politických soupěřů - zabrání, aby poklad na ostrově před tunelem Blanka ukradl modrý pirát; zamete s rudými krysami na palubě nebo ochrání tonoucího voliče před oranžovým žralokem, kterého řídí černá kočka v narážce na blízké vztahy Jiřího Paroubka s organizátorem Matějské v Praze Václavem Kočkou. 
 Předvolební televizní spot TOP 09 - Karel Schwarzenberg v roli admirála na lodi S Karlem: "Kolik nás tu je? Je nás víc, než si myslíte. A jdeme do toho!"


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...