Barvy podzimu to jsou fotografovy žně. Můžeme si užívat dnů i delších večerů. Záleží na každém. Zachytit lze proměny přírody, která začíná se připravovat na zimní dny.

Barvy podzimu
O podzimu a šťastných dnech
co přijdou.

Můžeme mít obavy z plískanic, chřipek a nachlazení, ale náš organizmus, který podpoříme kvalitní výživou, pohybem i pozitivním přístupem psychiky to dobře zvládne.
Můžeme si užívat dnů i delších večerů. Záleží na každém.
Zachytit lze proměny přírody, která začíná se připravovat na zimní dny. Listí na stromech mění barvu, strom hibernuje. Jak to přesně je se dozvíme zadáním do vyhledávače.
Aplikace Google co většinou každý v počítači má, umožní sbírat informace a učit se nové věci, znalosti. Někdo se bude učit jazyky. Technoid třeba hloupne se svými bajty, tagy a vyháněním Trojských koní z počítače.
Vývojáři počítačových programů intensivně pracují a připravují inovace, odstraňují chyby (bugy) hlášené, známé i předpokládané.
Lidé co jsou aktivní v sociálních sítích (Facebook, Twitter) fotí a povídají si pěkně po česku se svými běžnými i virtuálními přáteli. A dozví se novinky, zajímavosti, obrázky i videa. Je toho na webu nepřeberné množství, kde končí ta síť sítí, www? Kam se to jen vejde, vždyť to jsou miliony dat denně.
A boti, malé počítačové, velmi výkonné prográmky ty data sbírají a ukládají kamsi na velké servery nějakým algoritmem, či co.
Jehličnaté stromy
Šetříme na vánoce. Na dárky. Budou nám rozdány už brzo. Kdo byl pracovitý, bude odměněn. Někým  blízkým, přítelem, rodinou.
Děti maminkou, tatínkem (rodiči) babičkou...sourozenci.
Těším se také s vámi, šetřím na něco co potřebuji. A buduji svět virtuálních přátel. Tam není bezprostřední hrozba ublížení. Probírají se kočičky, medvídci, plyšáci. Růže v zářivých barvách s ptáčky a orámované fotografie na profil. Hrnky na kafe s ozdobou, aplikace a všemožné číčovinky. Kam se hrabou smajlíky, jsou překonány Facebookem.
Hezké chvíle při surfování na stránkách přeji!

Moudrost věků:

SANITAS EST BONUM NON COGNITUM NISI PERDITUM  (Walther)
Zdraví je dobro, o němž nevíme, dokud ho neztratíme


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...