Tak jsem jí řekla, aha, tak promiňte já jsem si vás s někým spletla

Mexico El-Tajin Voladores
...a ještě jedna věc se mi stala v pátek na polabskejch básnících.
Přišla jsem tam a u baru seděla krásná slečna. Myslela jsem si, že je to Olga Path Štiplová, jen mi připadala trochu malá, z fotek z fc jsem si jí představovala větší. Teda ! bylo mi to trochu divný, ale říkala jsem si, že třeba zrovna není žádná VIP akce, žádná premiéra ani předpremiéra a třeba jí má Jeník Šimek taky v přátelích a pozval jí a nakonec, proč ne, třeba jsou polabský básníci šťavnatý sousto pro bulvár, časy se mění. tak jsem k ní šla a říkám jí, ahoj, vy jste Olga ?
a ona, ne já nejsem olga, ale moje kamarádka je olga a ukázala na svojí kamarádku. tak jsem jí řekla, aha, tak promiňte já jsem si vás s někým spletla. to jsem ještě všem vykala, protože jsem ještě nebyla ožralá. všem tykám až po druhý dvojce vína. pak jsem šla na záchod, to už jsem všem tykala a tam jsem potkala olgu, teda potkala, byl tam rozbitej zámek a já jsem jí tam vtrhla. říkám jí, jééé, promiň olgo a ona - pak už u umyvadla - jak víš, že jsem olga?
tak jsem jí to převyprávěla a ona říkala, já jsem si zase myslela, když jsi přišla, že jsi katka sarkozy a já, ježíš, to je pro mě velká čest, ale já jí přece nejsem vůbec podobná a ona říkala, no, katka tady byla na začátku a já jí neznám, ale chtěla jsem si s ní moc povídat, ale ona pak odešla, a když se otevřely dveře a ty jsi přišla ( bylo tam fakt hodně nakouřeno ), viděla jsem černý vlasy a myslela jsem si, že se katka vrátila... to mě fakt dostalo. olga pak hezky zpívala.

Zajímá vás co Renata píše? Následujte odkaz Z vyprávění Renaty

Zdroj: sociální sítě FB,  fotografie cesta do Mexica El-Tajin Voladores


Poznámka: ukázka vypravěčského nadání prezentovaného na Facebooku, volně neupraveno. Ilustrační Foto Mexico El Tajin létající Voladores

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...