Hezký slunečný den a nové nápady přeji, svět je krásný


Příjemnější konec života ....

Myslíte si, že umřít na konci života, je ta správná odměna za všechna ta zvládnutá úskalí?
Celý život budujete, pracujete, staráte se a na konci…
Smrt.

To je nějaká odměna?

Představte si, že by to šlo obráceně:
Vytáhnou Vás z chlaďáku.
Sundáte ty skvělý šaty, převlíknete se do tepláků a pošmatláváte si to v klidu po domově důchodců.
Pak Vám dají zlatý hodinky a jdete na spoustu let do práce.

Až budete dost mladí, můžete do školy!
Pak už to jede jak po másle: mejdany, skvělý pití, marihuana, holky…
Vysoká škola, střední škola, základka.
Stanete se dítětem, nemáte žádnou zodpovědnost, máte spoustu hraček na který jste dřív pro samou práci neměli čas.
Stanete se miminkem.
Postupně zapomenete chodit.
Vrátíte se do bříška, všichni budou mluvit jen o Vás a o zdraví, maminka bude jíst to nejlepší…
Bude Vás devět měsíců nosit…
…a nakonec…
…to celé…
…skončí…
… nádherným orgasmem!

Tak tomu já říkám konec!

Postaveno na hlavu, děj ale obsahuje motivační záměr a událost.
Srovnej:
Kůň je jednou hříbětem, člověk dvakrát dítětem.
(srbské přísloví)

Něco takového se může stát jenom v Americe ....

Něco takového se může stát jen v Americe. Muž z města Charlotte v Severní Karolíně si koupil balíček vzácného a velmi drahého druhu doutniků, který následně nechal pojistit, mezi jinými, i proti zničení ohněm. Do měsíce všechny doutníky vykouřil a poté od pojišťovny požadoval vyplacení pojistky s tvrzením, že o doutníky přišel při “několika drobných požárech". Pojišťovna pochopitelně odmítla peníze vyplatit, odvolávajíc se na fakt, ze dotyčný muž “zkonzumoval” doutníky přirozeným způsobem - tj. kouřením. Muž pojišťovnu zažaloval… a vyhrál!

V rozsudku sice soudce přiznal, že žádost klienta pojišťovny byla poněkud neobvyklá, nicméně dal muži za pravdu v tom, ze nebyla porušena smluvní pravidla. Pojišťovna souhlasila s pojištěním doutníku proti ohni a nestanovila ve smlouvě přesně, jaký je “akceptovatelný způsob” zničení doutníku ohněm. Pojišťovna byla nucena pojistku vyplatit.

Místo dlouhých soudních průtahů s odvolacím procesem se proto pojišťovna rozhodla podřídit se rozsudku a svému klientovi vyplatit částku 15 tisíc amerických dolarů.

Po proplaceni šeku však celý případ nabral nečekaný průběh. Pojišťovna podala na muže trestní oznámení s podezřením ze žhářství, na základě kterého byl uvězněn. S použitím jeho vlastní výpovědi v předešlém procesu pojišťovna u soudu prokázala, ze muž úmyslně spálil svůj pojištěný majetek, čimž se dopustil trestného činu a byl odsouzen k 24 měsícům vězení a pokutě 24 tisíc dolarů…

Přeji hezký slunečný den a to i v duši ! A krásný holky !
I sukničky dívek se brzo zkrátí a budou mít opálenou pleť ,ty nejhezčí česká modrooká stvoření.
Nestojí za to žít? Přidejte si obrázek do podvědomí ....den je krásný, svět je krásný¨¨užíváme si...  
No a občas se zamyslete positivně, ale nikdo vás nenutí, třeba na to nemáte? Můžete sledovat
a postupně začít. Začít, je vždy to nejtěžší ! Zvlášť u sebe. 

Zdroj:skvelyden.cz

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...