Krásné ženy a playboy fotograf Jan Saudek umělec s vyhraněnou osobností s vysokou inteligencí a vnímáním krásy velmi osobitým pojetím a podáním a je obdivován za mnohé i osobní kvality.

Ilustrační foto loutka divadélka
Šťastný úsměv,
je odměna ...

Jana Doležalová
Trochu jinak na fotografiích zpracovává krásu ženy Jan Saudek.
Je dost populární, tak jen zmínka:
Námětem jeho fotografií jsou mladé dívky, dospělé krásné ženy, i obtlousté starší dámy.
Zajímavými díly v devadesátých letech jsou „Karty“, polonahé ženy naproti sobě spojené v pase, přesně jako na hracích kartách. Dalším jeho oblíbeným motivem je otevřené okno a před ním žena, muž či milenci v různých situacích. V tomto období je jeho tvorba mnohem více erotická, velmi živočišná až perverze. Saudek je nadšen těly žen různých tvarů, od příliš hubených, přes opravdu obézní až po různě zdeformovaná.
O fotografu Janu Saudkovi podrobně hovoří Wikipedie, některé části rád cituji:
Přes některé výhrady je dost geniální umělec s vyhraněnou osobností s vysokou inteligencí
a vnímáním krásy velmi osobitým pojetím a podáním a je obdivován za mnohé i osobní
kvality. Není to herec, ale umělec, který nutí k zamyšlení, což někteří nesvedou, tak k pochopení
je poněkud delší cesta.

Fotograf Jan Saudek předešel dobu v mnoha směrech. Začal fotografovat sám sebe ještě před tím, než se tím začali zabývat jiní fotografové, především existencionalisté. Své fotografie inscenoval dávno před tím než se to stálo módním a i jeho náměty jsou velmi originální.
Ze začátku jeho tvorby se věnuje zachycení mateřství a otcovství.

Je naprosto unešen tím zázrakem narození nového člověka. Se svoji ženou Marií měl dva syny - Davida a Samuela a oba jsou předmětem jeho fotografování v období jejich dětství i dospívání.
Jan Saudek není pouze fotograf ale i malíř, jeho malby jsou většinou velmi inspirovány jeho fotografiemi.

Zdroj ke zpracování: Český internet a cs.wikipedia.org, obrázky Google, osobní zamyšlení a úvahy BlogguOblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...