Dvě zprávy od Pána Boha a Pro kravičku všechno


Benedikt XVI je velmi jemný milý a ušlechtilý člověk, vědec a akademik. Jako citlivý člověk a vnímavá osobnost, jistě by se pousmál, co si tady přidáváme k malému potěšení po jeho pastýřské návštěvě v Česku. Život s Bohem je holt takový někdy těžký jako kámen, jindy vtipný tak jak se povede.
Co se může stát při dojení krávy vypráví video.
Dvě zprávy od Pána Boha
Pán Bůh si k sobě pozval Jakeše, Gorbačova a Reagana a řekl jim, že za dva dny bude konec světa a poslal je domů. Gorbačov svolá Nejvyšší Sovět: "Soudruzi, mám pro vás dvě špatné zprávy. Za prvé, Bůh existuje a za druhé za dva dny je konec světa." Raegan svolá kongres: "Gentlemani, mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je, že Bůh existuje a zlá, že za dva dny bude konec světa." Jakeš svolá Ústřední výbor KSČ: "Soudruzi, mám pro vás dvě dobré zprávy: Za prvé, Gorbačov není Bůh a za druhé, za dva dny skončí pěrestrojka."
Trapas při dojení Co se nepřihodí na videu...


Lidské hříchy jsou naturální a jsou předmětem vyprávění i zpovědi. Křesťané mají stejnou duši jako ateisté (bezvěrci) morální hodnoty jsou ale přizpůsobeny víře a Bohu. Zatímco ateisté nafukují preservativy a rodinným zásadám se vysmívají, lidské pochybení, deviace, nemoci a genetické vady, stáří i výchova mladých není opominuta papežem při jeho pastoračních návštěvách. Přečtěme si česky jeho sdělení pro lidstvo a naše černé duše konsumní. Naděje se dobře snoubí s mládím.

A také zde ... Necháme-li se přitahovat Bohem, bude náš krok pevný.

Jsou to originály v překladu z radiovaticane.cz tak zkuste si přečíst dá se to pochopit, ale nikdo vás nenutí pokud odpovědi nehledáte....

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...