BFU Flamewar diskuse na webu články LAMER

Jordánsko - Petra skalní město
Klišé jako je tzv. flamewar jistě z internetového BFU slovníku brzo vymizí, naopak každá i sebeostřejší diskuse je přínosná a zdravá, výměna názorů umožní dostat se na jádro věci, poučit se ,zjistit nápady ,názory ,zkušenosti, které mnohdy na suchých technoidních forech chybí a tam jsou volně presentovány v dost živé debatě a každý se snaží podat je, jak nejlépe umí.

Forum je totiž velmi široké a přístupné každému.
V předvolebních diskusích a přímých konfrontujích setkáních se volí i američtí presidenti.
Ve forech pod články potkáte velmi často kvalifikované lidi se zkušenostmi, znalé věci s vyhraněnými názory, tak se učte od nich, z jejich chyb, z jejich zkušeností.

Co vše na internetu neznalci, lameři a běžný franta uživatel vyplodí a je publikováno
zjistíte tady.
Ale berte to s nadhledem, i kdejaký přepracovaný guru internetu zplodí pěkné kraviny.
Jen internetové a technické vzdělání a mladé mozkové buňky nestačí, tam kde vzdělání zejména vysokoškolské chybí. Málo platné, samoznalci, lameři i namyšlení guru se super Apple MacIntosh s velkými parametry a to i penisu robí pěkné kraviny.
Víme jak na to.
Chybami se člověk učí. Ale ne každý, někdo zůstane tak jak je. Prostě zastydne. A zachlazená puberta na internetu ještě není diagnoza. Léčba není. V klasifikaci mediciny pro posudkovou činnost na důchod také není.
Co dělat, vydržet, trpělivost, internetoví work web holici upadnou sami. Občas jim pomozte. Třeba oslovením: Jsi na koni? Tak slez a delete.
Nebo pomůže přísloví, např. mnoho psů, zajícova smrt.
A jiné: Kdo chce kam, pomozme mu tam. Však on se unaví, vyčerpá ten Webworkoholik. Nové slovo, ale daleko pro něj nepůjdeme, stačí projet pár stránek netu.
Tady plodí mnoho těchto jedinců, zaplácávajících internet. To je balastu a moudrost nikde.

Internetoví Lameři z JZD svého času: Hlášky z JZD:
Lamer pult
"Občan, který ukradl v drůbežárně vejce, bude za ně popotahován až před MNV."
"Exekuce nemohla býti provedena. Poplatnice má jen dvě kozy a na ty si nedá sáhnout."
"Soudruzi, co je s mojí žadostí. Je 18.týho a já jsem to ještě nedostala."
"Kdo má ještě zájem o nové brambory, ať se dostaví na pole, kde mu bude nakopáno přímo do pytle."

 
Vzdělání, titul:
Pepa: Když si to tak rozmýšlím, přátelé, něco na tom je. Já kupříkladu jsem graduovaný.
Žílová: Ježíši, hochu, kdo ti to udělal?
Pepa: Chci říci, že mám akademický titul.
Žílová: Tak z toho si nic nedělej.

Gratuluju....
Titul je dobré používat ve styku s úřady a s doktory. Jinak tě považují implicitně za blbečka, k titulovaným se naopak chovají jako k sobě rovným. Vzdělání je poznat nejen podle občanky a dokladů, i podle chování, výrazu obličeje, nadhledu na svět, toleranci, moudrosti a poznání jak toho víme vlastně málo, čím více vědomostí máme, tím více tvrdíme, vím, že nic nevím a vracíme se k pokoře...zní to blbě ale pochopí se to až někdy později s věkem. Doktoři respektují vzdělance a ví, že s nimi je práce mnohem snadnější a spolupracují při léčení..kromě těch výjimek, jako všude.

Ale připrav se na to, že takoví traktoristi, pomocní dělníci a blbci si ,jak budou mít příležitost, tak ti vzdělání, tak zvaně dají sežrat, tak moje rada...nepusť si je k tělu!

Ptá se syn Billa Gatese: „Tati, chci vyzkoušet sex, co mám dělat?”

„No synu, vezmeš si z mé garáže to největší auto, oblečeš si nejlepší oblek, vezmeš dívku do nejdražší restaurace ve městě, po večeři si najmeš v parku kočár s koňmi a vezmeš jí na okruh okolo jezera, cestou koupíš největší kytici květin, jakou seženeš, a na konec objednáš v hotelu Plaza prezidentský apartmán a tam se ti dívka podvolí...”
„Ale tati! Kde jsou romantické procházky, letmé dotyky, čtení poezie za měsíčního svitu...?”
„Synku, to si vymysleli linuxáci, aby mohli souložit zadarmo...”

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...