Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš


Učte se a učte se. Bojujte za to učení a važte si toho. Jednou se Vám to zhodnotí aniž si to uvědomíte. Je lepší být ve 40 vzdělanej a nijak si uvědomovat jak jsem k tomu došel, než bejt nevzdělanej a "hloupej" a uvědomovat si, že kdesi v minulosti se stala chyba. Ono je to složitější. Ve 12-i si každý myslí, že je nejmoudřejší, v 15-i je mu to jasný a v 18-i potvrzeno. V 25-i je skoro genius a ve 30-i si uvědomí, že vše je jinak a že se celou dobu choval jako debil. Ve čtyřiceti uzná, že je pravdou co uznal ve třiceti. Už je pozdě, ten vlak je nenávratně pryč. Člověk byť sebechytřejší má pramalou šanci žít "kvalitní" život aniž by dosáhl nějakého vzdělámí. Může si myslet, že je chytrej, chytřejší než ti ostatní a může to být i pravda, ale nemá to čím doložit Je potřeba využít možností a učit se. Já vím, že je blbý chodit do školy a v porovnání s kámošem kterej dělá v kolbence nemít ani vorla, ale všechno chce svůj čas. Tohle vše poznáš když přijdeš na nějakej úřad. Seděj tam starý vydry, jejihž jedinečným úspěchem je gympl /myslím socialistickej/.

Je to šílený neštěstí a proto je třeba se učit a být "něco víc".

Pozn.
bloggera publikujícího tuto zkušenost uživatele středního věku:

Vytesat do kamene a pověsit nad počítač! Jak by to řekli moudří staří Řekové, nenapadá vás antický příměr, sdělení moudrých?

Analogie?To komentář nepotřebuje, hluboká zkušenost a pravda. Ve středním věku ovšem není tato ztráta fatální, tady může ještě studijní dřina začít a pokračovat i ve stáří, což se doporučuje.

Ztráta vědomostí divokým defektním mládím a TEEN deprivací je mnohdy nenahraditelná, což sdělení potvrzuje. Těžko a jen dřinou i usilovnou prací lze částečně dohnat ztráty z mládí, pokud stačí síly a organismus je zdravý a aktivní. Přemýšlím, co by k tomu řekla elita národa?

Karel Schwarzenberg, ministr zahraničních věcí a senátor, hrabě význačného původu a moudrý svobodný člověk?

Zeptejte se, kvalitní člověk a osobnost. Jistě odpoví, ale s politikou českou jej nezatěžujte. Nechal bych si vyprávět od něho a učil se moudrým býti a ...potichu jako pěna. Čtěte více tady...

Ptejte se i tady : http://karelschwarzenberg.cz/

Další zdroj moudra - Ochránce lidských práv Ombudsman : Otakar Motejl JUDr, poslouchejte jak moudrá a přesná jsou jeho sdělení v mediích, ten vydá za celý Ústavní soud Český a všechny ostatní dohromady. Nepřemýšleli jste o tom?

A také přiřadím významného pathologa, vědce a moudrého člověka, osobnost v Česku, publikujícího vědce, lékaře a mimořádné osobnosti MUDr.Františka Koukolíka. Je tu na webových stránkách zde ukázek dost, tak čtěte. Jeho kniha "Vzpoura deprivantů" je vyprodána.

Knihy čtěte stále, Koukolík vám ale ukáže proč nemůžete pochopit co se děje mezi lidmi i na politické scéně.

Už víte, že i v Česku jsou osobnosti hodné postu presidenta? Teď už je znáte.

Pokud ovšem jste stále na bulváru, zůstaňte u piva v hospodě a sledujte vypité myšlenky.

Zdroj:pc-help.cz

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...