Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš


Učte se a učte se. Bojujte za to učení a važte si toho. Jednou se Vám to zhodnotí aniž si to uvědomíte. Je lepší být ve 40 vzdělanej a nijak si uvědomovat jak jsem k tomu došel, než bejt nevzdělanej a "hloupej" a uvědomovat si, že kdesi v minulosti se stala chyba. Ono je to složitější. Ve 12-i si každý myslí, že je nejmoudřejší, v 15-i je mu to jasný a v 18-i potvrzeno. V 25-i je skoro genius a ve 30-i si uvědomí, že vše je jinak a že se celou dobu choval jako debil. Ve čtyřiceti uzná, že je pravdou co uznal ve třiceti. Už je pozdě, ten vlak je nenávratně pryč. Člověk byť sebechytřejší má pramalou šanci žít "kvalitní" život aniž by dosáhl nějakého vzdělámí. Může si myslet, že je chytrej, chytřejší než ti ostatní a může to být i pravda, ale nemá to čím doložit Je potřeba využít možností a učit se. Já vím, že je blbý chodit do školy a v porovnání s kámošem kterej dělá v kolbence nemít ani vorla, ale všechno chce svůj čas. Tohle vše poznáš když přijdeš na nějakej úřad. Seděj tam starý vydry, jejihž jedinečným úspěchem je gympl /myslím socialistickej/.

Je to šílený neštěstí a proto je třeba se učit a být "něco víc".

Pozn.
bloggera publikujícího tuto zkušenost uživatele středního věku:

Vytesat do kamene a pověsit nad počítač! Jak by to řekli moudří staří Řekové, nenapadá vás antický příměr, sdělení moudrých?

Analogie?To komentář nepotřebuje, hluboká zkušenost a pravda. Ve středním věku ovšem není tato ztráta fatální, tady může ještě studijní dřina začít a pokračovat i ve stáří, což se doporučuje.

Ztráta vědomostí divokým defektním mládím a TEEN deprivací je mnohdy nenahraditelná, což sdělení potvrzuje. Těžko a jen dřinou i usilovnou prací lze částečně dohnat ztráty z mládí, pokud stačí síly a organismus je zdravý a aktivní. Přemýšlím, co by k tomu řekla elita národa?

Karel Schwarzenberg, ministr zahraničních věcí a senátor, hrabě význačného původu a moudrý svobodný člověk?

Zeptejte se, kvalitní člověk a osobnost. Jistě odpoví, ale s politikou českou jej nezatěžujte. Nechal bych si vyprávět od něho a učil se moudrým býti a ...potichu jako pěna. Čtěte více tady...

Ptejte se i tady : http://karelschwarzenberg.cz/

Další zdroj moudra - Ochránce lidských práv Ombudsman : Otakar Motejl JUDr, poslouchejte jak moudrá a přesná jsou jeho sdělení v mediích, ten vydá za celý Ústavní soud Český a všechny ostatní dohromady. Nepřemýšleli jste o tom?

A také přiřadím významného pathologa, vědce a moudrého člověka, osobnost v Česku, publikujícího vědce, lékaře a mimořádné osobnosti MUDr.Františka Koukolíka. Je tu na webových stránkách zde ukázek dost, tak čtěte. Jeho kniha "Vzpoura deprivantů" je vyprodána.

Knihy čtěte stále, Koukolík vám ale ukáže proč nemůžete pochopit co se děje mezi lidmi i na politické scéně.

Už víte, že i v Česku jsou osobnosti hodné postu presidenta? Teď už je znáte.

Pokud ovšem jste stále na bulváru, zůstaňte u piva v hospodě a sledujte vypité myšlenky.

Zdroj:pc-help.cz

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...