The Life of Riley - Bloggeři z celého světa truchlí Life Begins at 80K etice bloggera nebo tvůrce webových stránek patří vzpomínka na nejstarší bloggerku stránek The Life of Riley.
Australanka Olive Rileyová, která byla označována za nejstarší internetovou blogerku na světě, zemřela v sobotu ve věku 108 let. Ve svém posledním příspěvku na webu psala, jak si v pečovatelském domě zazpívala veselou písničku.
http://www.youtube.com/watch?v=IKa8tx-D_Do&feature=related

THE SEVENTY SECOND POST
Mike
It’s happened, friends. Ollie left us last Saturday morning (july 12th.) at around six am.

We’d seen her just the day before, Katya and I, and, as I worked on post 71 earlier today, I did not know she had already gone.

I don’t know the details yet, but I imagine it was a very peaceful passing. She’d been at peace when we saw her and I guess that sleep just kept going on till the final moment.

Even so Katya and I are stunned, not because her death was unexpected, but because she was such a large part of our lives.

It’s funny to say this, but doing the blog with her, doing all the typing, the photographs, the movies, has been a big part of my life this last year, something that many friends couldn’t quite understand.

“Why all this effort for an old lady? they’d ask, “Are you in a hurry to age yourself?” (Me being 70 this year)

Quite the contrary. Olive Riley’s been keeping me young.

Her example says; if a woman who left school in 1914, can embrace the internet in her 106th year, what is there you can’t do, friend?

http://www.allaboutolive.com.au/

Ona je pryč (překlad anglického textu Translator Google)
13. července 2008 | Uncategorized | 16 Komentáře

Sedmdesátý DRUHÝ POST
Mike
Je to stalo, přátelé. Ollie levé nám minulou sobotu ráno (12. července.) Okolo šesti hodin.

Rádi ji neviděl jen den předtím, Katya a já, a jak jsem pracoval po 71 dnes jsem nevěděl, ona už odešla.

Neznám podrobnosti, ale jsem si, že to byl velmi klidné zápočtu. Ona by byla v pokoji, když jsme ji viděl a myslím, že spát prostě průběžně děje až do okamžiku, kdy v konečném znění.

I tak Katya a já jsme překvapený, ne proto, že její smrt byla nečekaná, ale proto, že to byla taková velká část našich životů.

Z překladu Life Begins at 80
Olivový Riley, 107, Austrálie je "Star na internetu"
107-rok-stará pra-pra-babička žijící v ubytovně ve věku péče v Woy Woy, 50 mil (80 km) severně od Sydney, vyhrál instant slávy jako nejstarší na světě 68,9 milionu Internet bloggers. Ona je 12 let starší než Španělsko je Seńora Maria Amélia, předchozí titleholder.

"To by mohla být nová hvězda na internetu," Jean-François Berthet, kteří bydlí v Paříži, napsal ve svém blogu 365 dní. "Její jméno je olivy, ona je Australan a ona má blog, kde se pomocí Mike, ona nám na ní dobrodružství.
Psaní blogu pro ni bylo ohromné, říká její pravnuk Darren Stone. "Povídali si s ní lidi z daleka, třeba až z Ruska a Ameriky, chodili na její stránky pravidelně. Užívala si, že je známá. Udržovalo ji to duševně svěží."

Zpráva pro ostatní bloggery na aplikaci Blogger.com - World's Oldest Blogger psala i tady
http://worldsoldestblogger.blogspot.com/

Zdroj:allaboutolive.com.au
Překlad Translator Google

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...