Koho bys nechtěl potkat uprostřed noci

Ilustrační obrázek z Afriky


Koho pozval president Obama na pivo do Bílého domu?

CUI PER MEDIAM NOLIS OCCURRERE NOCTEM
(Iuvenalis, Satira 5, 54) Koho bys nechtěl potkat uprostřed noci  
O člověku ošklivého vzhledu nebo špatného charakteru.

Zpravodajství na netu vydalo novou zprávu a oznamuje lítost presidenta Obamy (po incidentu - omylu policie)je zřejmé, že stále v americké společnosti existuje problém barvy pleti - víme jak to je v českém večerníčku na tapetě je i tento
Svět nabílo a mladí čápi - černí Včelí medvídci - Rohatý.

Americký prezident Barack Obama se snaží uklidnit debatu o údajném rasismu bílých policistů. Ta se rozpoutala, když policie zadržela černošského akademika z Harvardovy univerzity v jeho vlastním domě. Barack Obama před několika dny označil postup policie za hloupý. Teď svého výroku lituje.
Prezident Obama předstoupil před překvapené novináře na neplánovém setkání v Bílém domě. Přímo se sice za svá slova neomluvil, ale řekl, že jich lituje.
Samotná skutečnost, že se z incidentu stala celonárodní záležitost podle něj naznačuje, že rasové otázky jsou stále problémem americké společnosti.

Barack Obama už telefonoval policistovi, který zatknul profesora Gatese, i černošskému akademikovi, a pozval údajně oba na pivo do Bílého domu.

Při zatčení profesora z Harvardovy univerzity došlo k nedorozumění. Policie ho zadržela před jeho domem, když se pokoušel i se svým kolegou otevřít porouchané dveře. Sousedka, která zavolala hlídku, se domnívala, že se do domu snaží vloupat dva černoši.

Poznámka autora: pokud půjde fotografie zvětšit, prohlédněte si ji, je velmi zajímavá. 

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...