Koho bys nechtěl potkat uprostřed noci

Ilustrační obrázek z Afriky


Koho pozval president Obama na pivo do Bílého domu?

CUI PER MEDIAM NOLIS OCCURRERE NOCTEM
(Iuvenalis, Satira 5, 54) Koho bys nechtěl potkat uprostřed noci  
O člověku ošklivého vzhledu nebo špatného charakteru.

Zpravodajství na netu vydalo novou zprávu a oznamuje lítost presidenta Obamy (po incidentu - omylu policie)je zřejmé, že stále v americké společnosti existuje problém barvy pleti - víme jak to je v českém večerníčku na tapetě je i tento
Svět nabílo a mladí čápi - černí Včelí medvídci - Rohatý.

Americký prezident Barack Obama se snaží uklidnit debatu o údajném rasismu bílých policistů. Ta se rozpoutala, když policie zadržela černošského akademika z Harvardovy univerzity v jeho vlastním domě. Barack Obama před několika dny označil postup policie za hloupý. Teď svého výroku lituje.
Prezident Obama předstoupil před překvapené novináře na neplánovém setkání v Bílém domě. Přímo se sice za svá slova neomluvil, ale řekl, že jich lituje.
Samotná skutečnost, že se z incidentu stala celonárodní záležitost podle něj naznačuje, že rasové otázky jsou stále problémem americké společnosti.

Barack Obama už telefonoval policistovi, který zatknul profesora Gatese, i černošskému akademikovi, a pozval údajně oba na pivo do Bílého domu.

Při zatčení profesora z Harvardovy univerzity došlo k nedorozumění. Policie ho zadržela před jeho domem, když se pokoušel i se svým kolegou otevřít porouchané dveře. Sousedka, která zavolala hlídku, se domnívala, že se do domu snaží vloupat dva černoši.

Poznámka autora: pokud půjde fotografie zvětšit, prohlédněte si ji, je velmi zajímavá. 

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...