Pivo a dobré zažívání svobodné rozhodnutí

Pivo podporuje chuť a trávení
Je to reálné A žít je tak těžké...

Pohádky stále vítáme jako malé i velké děti. Svět v pohádce = život v pohádce. A žít je tak těžké, nejen v nesvobodě (pro někoho)
Nechcete přece žít a brát sociální dávky, žít a tloustnout a kdyby tuk mohl, obalil by i mozkové závity. Ale stejně si představte, jak vypadá taková krev (krevní sérum) po přejedení tučnými jídly. Tušíte správně je to chylosní, žlutá tekutina co putuje v cévách. Už vám kvete cholesterol v obličeji a na očních víčkách? Tvrdnou cévy a játra?
No nebojte se, kupte si trekingové boty a hůlky nebo podobné nářadí a jde se na to.
Je to dobrý začátek. Ubrat, Ubrat, Ubrat, ubrat na jídle, soli, koření, příchuti...
Švec v pohádce měl hlad a trpěl nesvobodou, aterosklerózu neměl, obézní nebyl a běhal svižně. Zkuste to taky, zakažte si to množství jídla (žravost zahubí - dle jakéhosi politika se nazývá Cesta do pekel =
Hypertense, aterosklerosis, atero věnčitých tepen, tepen dolních končetin - to je zážitek... .(ironie) žlučníkové kameny i cukrovka (už u kojenců!)

Co teprve, když rupne aorta (při atero plátu), odborně dissekující aneurysma aorty - hrozivá, smrtící příhoda u člověka, prasklá (podélně roztržená) a dissekující rána aorty. Šokový děj - rychlá smrt. Umíralo se takto i při syphilis, dnes už jsou to problémy kornatění cév.
Tuto náhlou a většinou smrtící příhodu nelze jen tak zalátat, záplatovat i když emergency medicina dělá zázraky a hoši doktorský i za malý peníz se mohou uštvat (a jak jsou brzy šediví, vyhořelí!)
Pozorujte své lékaře, někteří jsou vyčerpaní, stresovaní, pronásledováni věčnými stěžovateli (kverulanty) a advokáty. Podejme jim pomocnou ruku a dejme jim podporu i peníze.
Jsou to ti první i poslední, kteří jsou při nás v nouzi nejvyšší!
Něco málo o zdraví:
Prevence je medicína 21.století.
Lidi si neuvědomují že je lepší investovat něco málo do zdraví, než po čtyřicítce dávat celou výplatu aby vás léky udržely na živu. Jak na to, co je to dělená strava a životospráva si řekneme  p ř í š t ě  z d e. Použijte zatím kritické myšlení, možná na něco přijdete sami. Jen ne - nečtěte bláboly v magazínech a televizi. Na stránkách použijte vyhledávání, skvěle pracuje...stačí zadat slovo např . dělená strava.
Tak vidíte, začne se psát o nesvobodném ševci z pohádky a jsme doma v běžném životě. Milujme svůj život. Je jen váš, je relativně krátký, proto si ho nepodělejte už v mládí...! Bohužel - mladí starci ukazují opak. Nevybouřené mládí? Hledání sama sebe? Hledejte a buřte s rozumem....

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

Správně vidíme jen srdcem Fotografie z cest Videa Hudba Hity MEXIKO Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Krásné ženy se svlékají Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy A M E R I K A Ptáci jaro přijde brzy a léto rychle za ním Divoká Příroda Jižní Afriky Cestování po Chile Patagonie Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Příroda Jak se staví sen Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Ježíš Kristus Fotografie z Venezuely Dovolená Severní Amerika Kanada USA Instinkty a pudy Krásy Severní Ameriky Mateřství a péče o potomstvo TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Venezuela Original Photo aktivity radosti a milování života ŘECKO SYRIE a JORDÁNSKO *Úvod do blogu Ninive I T A L I E Hnízdění Kalifornie Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Šťastný Nový Den South Africa IRÁN Krmení mladých Namlouvání Česká písnička Fotografujte Jak se volí presidenti v Česku recenze Milování světu vládne Santorini Kruger National Park Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen S Google do světa internetu Slovinsko Cambridge IRSKO Komentáře Londýn Svobodné rozhodnutí Zdraví ABBA Jaro Kos Kámen a bolest Láska Mexico a staré aztécké indiánské tance Naše zahrady flame pod články na webu Čas lásek jelenů Akční příběh - zabijačka a to okolo :: Caracas Christina Aquilera Historie Karel Kryl Konipas bílý Korsika Krmítko Kvalita života Labutě péče o mladé Lama Moře Námluvy NĚMECKO O demokracii Pohyb Prevence Pychosomatická medicína Příběhy ze života Radůza S Motorolou RAZR V3 Schwabisch Hall Stehlík United Kingdom Zahrady první máj Ťuhýk obecný Afrodíté Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Enigma Euro Fejeton Flora Google Street View Helikoptérové matky Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Iva Kubelková Jan Saudek Jana Doležalová John Denver Johnny Cash Karel Hynek Mácha Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Kritické myšlení Kylie Minogue Káně Křivoklát Lenost Lyžování Léto Marie Rottrová Medaile Medicina Mince Motivace Motivační základní emoce Nemoci Obě dvě i ve vaně Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Páření Čmelák královna Překladač Radost a uspokojení Sabrina Boys Sen o vlčím máku Slavík obecný Slovensko Slunéčko sedmitečné Slípka zelenonohá Smokie Smích Spánek Srdce Vancouver Velký pátek Verše Veverka Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vánoce Vánoční Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zlato včelky a jejich domečky Čas lásek čápů Čápi Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...