Pivo a dobré zažívání svobodné rozhodnutí

Pivo podporuje chuť a trávení
Je to reálné A žít je tak těžké...

Pohádky stále vítáme jako malé i velké děti. Svět v pohádce = život v pohádce. A žít je tak těžké, nejen v nesvobodě (pro někoho)
Nechcete přece žít a brát sociální dávky, žít a tloustnout a kdyby tuk mohl, obalil by i mozkové závity. Ale stejně si představte, jak vypadá taková krev (krevní sérum) po přejedení tučnými jídly. Tušíte správně je to chylosní, žlutá tekutina co putuje v cévách. Už vám kvete cholesterol v obličeji a na očních víčkách? Tvrdnou cévy a játra?
No nebojte se, kupte si trekingové boty a hůlky nebo podobné nářadí a jde se na to.
Je to dobrý začátek. Ubrat, Ubrat, Ubrat, ubrat na jídle, soli, koření, příchuti...
Švec v pohádce měl hlad a trpěl nesvobodou, aterosklerózu neměl, obézní nebyl a běhal svižně. Zkuste to taky, zakažte si to množství jídla (žravost zahubí - dle jakéhosi politika se nazývá Cesta do pekel =
Hypertense, aterosklerosis, atero věnčitých tepen, tepen dolních končetin - to je zážitek... .(ironie) žlučníkové kameny i cukrovka (už u kojenců!)

Co teprve, když rupne aorta (při atero plátu), odborně dissekující aneurysma aorty - hrozivá, smrtící příhoda u člověka, prasklá (podélně roztržená) a dissekující rána aorty. Šokový děj - rychlá smrt. Umíralo se takto i při syphilis, dnes už jsou to problémy kornatění cév.
Tuto náhlou a většinou smrtící příhodu nelze jen tak zalátat, záplatovat i když emergency medicina dělá zázraky a hoši doktorský i za malý peníz se mohou uštvat (a jak jsou brzy šediví, vyhořelí!)
Pozorujte své lékaře, někteří jsou vyčerpaní, stresovaní, pronásledováni věčnými stěžovateli (kverulanty) a advokáty. Podejme jim pomocnou ruku a dejme jim podporu i peníze.
Jsou to ti první i poslední, kteří jsou při nás v nouzi nejvyšší!
Něco málo o zdraví:
Prevence je medicína 21.století.
Lidi si neuvědomují že je lepší investovat něco málo do zdraví, než po čtyřicítce dávat celou výplatu aby vás léky udržely na živu. Jak na to, co je to dělená strava a životospráva si řekneme  p ř í š t ě  z d e. Použijte zatím kritické myšlení, možná na něco přijdete sami. Jen ne - nečtěte bláboly v magazínech a televizi. Na stránkách použijte vyhledávání, skvěle pracuje...stačí zadat slovo např . dělená strava.
Tak vidíte, začne se psát o nesvobodném ševci z pohádky a jsme doma v běžném životě. Milujme svůj život. Je jen váš, je relativně krátký, proto si ho nepodělejte už v mládí...! Bohužel - mladí starci ukazují opak. Nevybouřené mládí? Hledání sama sebe? Hledejte a buřte s rozumem....

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...