Článek pro všechny o netu a jeho stabilitě


 • Internet je plný informací, plný vědomostí, znalostí, nejen zábavy. Napište, co jste se už naučili dobrého, co jste viděli a četli nedobrého, takový je svět, i taková je informační dálnice - internet.
  Věřím, že nejsem z komunity, která používá tento server www.rychlost.cz sám, kdo se o počítačích a přístupu k nim na netu něco dozvěděl a něco se naučil. Doháníte angličtinu? Ano, bez základního obeznámení s tímto jazykem, brzo poznáte, že jenom český internetový svět je malý a technické pojmy jsou všude potřeba, v nastavení programů, čtení blogů, správě počítače a vůbec.
  • Jen česky, i když se Google snaží jsme stále jen na pískovišti. Používáte Wikipedii? Když něco nevíte, zeptejte se také tam. Česká wiki je dobrá, pro začátek, pokročilí jsou dál. Už nemusíte psát jen o tom jak něco nejde, ale pište jak něco jde, co se vám povedlo. WIFI celkově hodně zrychlila, ale rychlejší a stabilnější jsou i jiné druhy internetového připojení, pro nástup nových technologií, velmi rychlý a progresivní, jeví se naše stížnosti na forech ,jako malicherné. Poskytovatelé internetu vylepšují své služby, ale také rapidně rostou počty uživatelů. A to se všemi negativními jevy i technickými, které nestačí i při plném nasazení odstraňovat.
   Známe tak nyní i dobře občasné výpadky sítě, úpravy, inovace sítě, ale také problémy poruchovosti. Pociťujeme při prohlížení internetu podle lokalizace pomalost, dlouhé načítání, latence, pociťujeme důsledky i složitosti elektronických systémů, provider internetu pak nedostatek technicky zdatného personálu ve firmě, který má řešit technické problémy sítí, stížnosti uživatelů a současně lézt po výškových budovách a instalovat a opravovat tam i v zimě a větru porouchaná zařízení, při průměrném platu. Jak je na tom s výsledky a kvalitou net, to můžeme konstatovat později, to uvedu příště, až budou nové výsledky měření. Těm co mají velmi rychlé a stabilní připojení je hej, a nemusí si postěžovat po změření rychlosti na foru. Přejme jim, s nástupem nových technologií a posilováním WIFI sítí se také dočkáme. Uvědomme si, že dosud řada Providerů ještě pracuje na vylepšení sítí a pokrytí uživatelů. Podnikání, jako každé jiné.
  Děkuji všem, co pravidelně měří rychlost, stabilitu a kvalitu internetu. Zvláště těm, kteří výsledky pravidelně odesílají tak, aby bylo možno zpracovat přehledy o vývoji kvality a rychlosti a přispívají tím ke zlepšení českého internetu.
  Pokud připojení je stabilní, dá se pracovat, drobné výpadky charakteristické pro
  WIFI nevadí. Složitost a náročnost elektroniky a výskyt závad je normální jev. To neřešte, ponechte problém technikům, jsou od toho, umí to a pomohou.
  Soustřeďte se na net(internet) a bude Vám dobře.
  Všem kdo přispěli do fora rychlost.cz děkuji, i těm co si jen četli a neodvážili se ještě napsat o svých poznatcích. Tak v příštím roce...do toho. Počítače nedemolujte. Soustřeďte se na toho, kdo sedí 'mezi klávesnicí a počítačem' .
  Všem uživatelům komunity a internetového připojení WIFI i všem ostatním, přeji hezké Vánoce a pěkné dárky, třeba nový hardware, nebo software. Co je to , to už víte? Tak jste dobří! Jen tak dál.... Na adrese www.rychlost.cz je řada vylepšení, nové vylepšené a skvěle fungující forum, zlepšila se přehlednost i registrace.

  Připravujeme další vylepšení, něco informací ke čtení z novinek na internetu a některé další články z oblasti online zdarma komunikace na internetu, jako ICQ, QIP, Miranda, Jabber, GTalk, Skype a jiné. Tak se těšte, Nový rok je za dveřmi a přejme si vše dobré a šťastné.
 • Psáno 10.prosince 2007
 • Nejtěžší je vždy začít, pak už to půjde, někomu lépe, jinému pomaleji.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...