Faaker See příběhy ,jízdy a zážitky motorkářů

Ilustrační fotografie
Pokračování
a konec? Ještě ne. Chlapi pojedou znovu
do světa a podají skvělou zprávu. Jsou dobří!

Kemp je narvaný, na sprchu, hajzl, všechno je fronta. Balíme, Zizi naznává, že jeho stan je již starý a roztrhaný a nechá jej zde. Uvažuji, zda stan nepoužít jako velmi komformní toaletu. Kempová paní co vykřikovala reservé reservé a vyhnala nás z původního místa by jistě byla mile překvapena. Opuštěný stan a v něm pěkné hovno. Romantické. V blízkém městě dáváme ranní kávičku, během nějakých šesti hodin se chceme pohodlně dostat zpátky do Lackenhofu. Zase všude kvalitní silnice, hory, horské bystřiny, vodopády. Projíždíme dva passy, druhý má 1850 m. Na okolních kopcích je vidět hranice lesa, kleče a nahoře jen kamení. V tom průsmyku jsou archeologické vykopávky staré římské cesty. Klikatíme se dolů a jako odměnu dáváme zvěřinový gulášek. Žebra o paní hoteliérové jsou extrémně vydařená, každý má 5 kusů, různě na česneku, bylinkách, se sýrem, atd. Vedle u stolu se nechutně mrouská domorodec s velmi vyvinutou slečnou, údajně místní motorkář, oba již značně nalití. V rámci přerušení jejich skorosoulože a navázání družby je zveme na zbytek naší vodky, s plánem pána ožrat a dámě vyfotit vnady. Povedlo se jen jedno, pán dost vydržel.

Snídaně a do sedel. Vyjíždíme z Alp, celkem pohodlnou cestou nad Vídní přesunujeme dom. Po té rovině je to trošku nuda. Závěrem ? Stálo to za to ! Příští rok pojedeme určitě zase, asi protáhneme i Slovinsko, hezkou to zem.

Čtěte a sledujte příběhy v blogu dále, publikujeme i partu motorkářů z článků.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...