Proč není miss a moderátorka Diana Kobzanová blbá a zraje jako víno

Náhradní fotografie! Ilustrační Foto OctoberFest Bavorsko

Diana Kobzanová: Nahota patří k životu


Bulteriérka Mia.
"Důvod, proč jsem se rozhodla právě pro toto plemeno, je jednoduchý. Myslím si, že ke mně se nějaký chlupatý smeták nehodí, ke mně se hodí právě takový pes, jakým je Mia."
 Pobavila mě paní, která se jmenuje Zapletalová. Navíc se mi svěřila, že její manžel se jmenuje MILOŠ - málem jsem omdlela.
Životní sen?
Dělat celý život práci, která mě baví….a hlavně být spokojená a zdravá -včetně mých blízkých a rodiny.

Diana Kobzanová (*24. března 1982 Neuburg, Německo) je česká modelka, moderátorka a do odebrání titulu také Miss České republiky roku 2001.
Po zvolení Miss České republiky se koncem roku 2001 odmítla zúčastnit soutěže Miss Europe v Libanonu z důvodu strachu o svou bezpečnost. V roce 2002 se už ale zúčastnila klání Miss Universe v Portoriku.

V roce 2003 se svlékla pro pornografický časopis Leo , což ji stálo korunku Miss České republiky, kterou po sesazení Diany obdržela Andrea Fišerová. Její vysvlečení mělo s ředitelem soutěže Milošem Zapletalem ještě soudní dohru.

Jako moderátorka je Diana skvělá, myslí jí to a je příjemná, veselá.
Kdo by toto hledal ve visáži této blonýnky, dokonce dlouho jsem si myslel, že moderuje někdo jiný.
Názor z Frekvence1 - Diana výborně cítí muziku, v kontaktu s posluchači je zcela bezprostřední a její styl je prostě originální.
Touto moderátorkou nabrala Frekvence1 hodně na kvalitě a zábavnosti. Diana přece jen umí a není jen "hloupá" blondýnka, a výrazy i gesta na foto je třeba pochopit, přemýšlet v souvislostech - třeba proč tak často a silně na fotografii plazí svůj dlouhý jazyk. Je to její pozice, obrana a rozhodně ne hloupost.

Ta holka zraje jako víno.

Nebýt té rozívenosti ve výrazu postavou připomíná Annu Kurnikovovou, ovšem ta je mnohem mnohem krásnější a oblíbená jako sportovní hvězda.

Zdroj: cs.wikipedia.org idnes.cz super.cz


Změna: fotografie Diany Kobzanové už není k dostupná - aktualizováno. Náhradní fotografie - text původní. Zkuste fotky Diany Kobzanové vyhledat na Google sami.

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...