Krásná žena je ta sympatická chytrá holka - to je pravá krasavice

Megan Fox

Názory na krásu žen a inteligenci (muži):

S krasavicemi je ale i potíž... a to z dlouhodobýho hlediska. Jednou, dříve nebo později, nadejde čas, kdy taková krásná a nekonečnými lichotkami mužů stále obšťastňovaná žena zjistí, že "už to není takové, jako to bývalo", že už se jí dělají vrásky, pár chlapů si jí už dokonce neprohlíží tak necudně, jako kdysi, ... nakonec to bude ten chudák, co si ji vybral jen pro jeji krásu, kdo jí na stáří bude utěšovat, plačící nad tím, jak už má nejkrásnější roky pryč. A můžu říct, že je to vyčerpávající ty nářky poslouchat...

To je jeden z nejtěžších okamžiků všech žen, zejména ale těch hezkých. Ty omšelé si na to v průběhu života zvykly, možná se jim srazilo sebevědomí, možná nasměrovaly svůj IQ potenciál a čas někam jinam do jiných hodnot, a tak na stáří si s nimi klidně můžeme na téma ztráty krásy dokonce zašprýmovat!

Nejlepší je mít středně hezkou a mimořádně chytrou ženskou.

Inteligence - co to podle vás je? Naivní lidi se domnívají, že snad ona pověstná inteligence má něco společného s tím který či oný integrál vám dané děvče zpaměti spočítá ... Obrovská chyba!!! ... Inteligence je o tom, jak žena (nebo obecněji člověk) dokáže jednat ... jak reaguje na běžné konverzace, otázky každodenního života či jak řeší problémy a všeobecně komunikuje s okolím ... samozřejmě z toho plyne že i když by se před vás postavila miss světa a nedokázala by se s váma bavit na žádné rozumné téma, tak vám dojde že na dlouhodobý vztah s ní není normální ani pomyslet.

To není ani tak o inteligenci, ale o přirozené lidské moudrosti a chytrosti - s IQ to nemá nic společného.
Tu zpravidla nabývají lidé až po nějakých životních zkušenostech, jsou však i výjimky, kdy i 20 - 25-ti letý člověk může být moudrý.

Jenže - ani ty životní zkušenosti moudrost nezaručí, takže situace je taková, že těch moudrých a chytrých, jak se v Čechách říká - se zdravým selským rozumem - je v populaci řádově tak maximálně 15 %. A to bez rozdílu pohlaví.

Stručně řečeno - inteligentních je kvanta, chytrých a moudrých pramálo.

Já konkrétně nepreferuji ženu typu - "inteligentní krasavice", ale ženu typu " sympatická chytrá holka". Ve slově "sympatická" je obsažena i její vizuální stránka, což má každý nastaveno jinak. Slovo "krasavice" dle dnešních měřítek mi ježí všechny chlupy na těle. Když vidím Kobzanovou, nebo Hanychovou - což jsou současné mediální idoly krásy, tak mi je na zvracení.
Rozhodně je zprvu velmi důležitá i ta vizuální stránka partnera, ale neméně důležité je i to, jak se projeví, když otevře ústa. Právě to je často konečná, i kdyby to byla bohyně krásy Afrodité.

Zdroj:český internet, názory uživatelů

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...