Barvy podzimu to jsou fotografovy žně. Můžeme si užívat dnů i delších večerů. Záleží na každém. Zachytit lze proměny přírody, která začíná se připravovat na zimní dny.

Barvy podzimu
O podzimu a šťastných dnech
co přijdou.

Můžeme mít obavy z plískanic, chřipek a nachlazení, ale náš organizmus, který podpoříme kvalitní výživou, pohybem i pozitivním přístupem psychiky to dobře zvládne.
Můžeme si užívat dnů i delších večerů. Záleží na každém.
Zachytit lze proměny přírody, která začíná se připravovat na zimní dny. Listí na stromech mění barvu, strom hibernuje. Jak to přesně je se dozvíme zadáním do vyhledávače.
Aplikace Google co většinou každý v počítači má, umožní sbírat informace a učit se nové věci, znalosti. Někdo se bude učit jazyky. Technoid třeba hloupne se svými bajty, tagy a vyháněním Trojských koní z počítače.
Vývojáři počítačových programů intensivně pracují a připravují inovace, odstraňují chyby (bugy) hlášené, známé i předpokládané.
Lidé co jsou aktivní v sociálních sítích (Facebook, Twitter) fotí a povídají si pěkně po česku se svými běžnými i virtuálními přáteli. A dozví se novinky, zajímavosti, obrázky i videa. Je toho na webu nepřeberné množství, kde končí ta síť sítí, www? Kam se to jen vejde, vždyť to jsou miliony dat denně.
A boti, malé počítačové, velmi výkonné prográmky ty data sbírají a ukládají kamsi na velké servery nějakým algoritmem, či co.
Jehličnaté stromy
Šetříme na vánoce. Na dárky. Budou nám rozdány už brzo. Kdo byl pracovitý, bude odměněn. Někým  blízkým, přítelem, rodinou.
Děti maminkou, tatínkem (rodiči) babičkou...sourozenci.
Těším se také s vámi, šetřím na něco co potřebuji. A buduji svět virtuálních přátel. Tam není bezprostřední hrozba ublížení. Probírají se kočičky, medvídci, plyšáci. Růže v zářivých barvách s ptáčky a orámované fotografie na profil. Hrnky na kafe s ozdobou, aplikace a všemožné číčovinky. Kam se hrabou smajlíky, jsou překonány Facebookem.
Hezké chvíle při surfování na stránkách přeji!

Moudrost věků:

SANITAS EST BONUM NON COGNITUM NISI PERDITUM  (Walther)
Zdraví je dobro, o němž nevíme, dokud ho neztratíme


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...