Tak jsem jí řekla, aha, tak promiňte já jsem si vás s někým spletla

Mexico El-Tajin Voladores
...a ještě jedna věc se mi stala v pátek na polabskejch básnících.
Přišla jsem tam a u baru seděla krásná slečna. Myslela jsem si, že je to Olga Path Štiplová, jen mi připadala trochu malá, z fotek z fc jsem si jí představovala větší. Teda ! bylo mi to trochu divný, ale říkala jsem si, že třeba zrovna není žádná VIP akce, žádná premiéra ani předpremiéra a třeba jí má Jeník Šimek taky v přátelích a pozval jí a nakonec, proč ne, třeba jsou polabský básníci šťavnatý sousto pro bulvár, časy se mění. tak jsem k ní šla a říkám jí, ahoj, vy jste Olga ?
a ona, ne já nejsem olga, ale moje kamarádka je olga a ukázala na svojí kamarádku. tak jsem jí řekla, aha, tak promiňte já jsem si vás s někým spletla. to jsem ještě všem vykala, protože jsem ještě nebyla ožralá. všem tykám až po druhý dvojce vína. pak jsem šla na záchod, to už jsem všem tykala a tam jsem potkala olgu, teda potkala, byl tam rozbitej zámek a já jsem jí tam vtrhla. říkám jí, jééé, promiň olgo a ona - pak už u umyvadla - jak víš, že jsem olga?
tak jsem jí to převyprávěla a ona říkala, já jsem si zase myslela, když jsi přišla, že jsi katka sarkozy a já, ježíš, to je pro mě velká čest, ale já jí přece nejsem vůbec podobná a ona říkala, no, katka tady byla na začátku a já jí neznám, ale chtěla jsem si s ní moc povídat, ale ona pak odešla, a když se otevřely dveře a ty jsi přišla ( bylo tam fakt hodně nakouřeno ), viděla jsem černý vlasy a myslela jsem si, že se katka vrátila... to mě fakt dostalo. olga pak hezky zpívala.

Zajímá vás co Renata píše? Následujte odkaz Z vyprávění Renaty

Zdroj: sociální sítě FB,  fotografie cesta do Mexica El-Tajin Voladores


Poznámka: ukázka vypravěčského nadání prezentovaného na Facebooku, volně neupraveno. Ilustrační Foto Mexico El Tajin létající Voladores

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...