C H I L E Příroda a její obyvatelé i Lamy. Lama jako internetový tvor, nic moc, některá tak i zůstane navždy a internet v počítači nikdy neovládne!

Lama foto z cesty do Chile
Co jim říkáte, lamy přece, hanlivý název pro neznalce internetu...to je lama, všude na forech se tak o někom
Květy v Patagonii
mluví. Podívej se tedy uživateli, co jsi byl tak osloven, tak vypadáš? A ta chudá strava, i ti co tě oslovili takto, jsou staré lamy...odrostlí začátečníci, bývalí outsideři, dnes již náfukové, viď ty i ty, myslíš, že ne, že už nejsi lama.

Ale jsi, jsi stará lama, věčný nevzdělanec, chytrák začátečník a z toho nevyrosteš. Vzdělání není počítač a obratné "znalosti" to je kamaráde jinde...můžeš mít i filtr v podpisu, zase narazíš na svou nevědomost. Jo, chytrému napověz, hloupému dolož !

Všimněte si dobře, na jednom z obrázků je velká lama, to bude samec a ten je napružený, pozor na něj! Analogie a humor: pro internetové přátele to může být Administrátor,
zvaný Admin, se svými lamami moderátory, ty jsou nedostatkoví, špatně se vybírají, trpí na chudou stravu.
Lamy trochu jinak
Co bychom chtěli, lamy mají přece jak vidíme ,velmi chudou stravu, ale stačí jim a kožichy mají pěkné, avitaminózou netrpí. Více o lamách a lamerství zjistíme postupně při dalších setkáních.

Jsou tu ještě jiné snímky tamější drsné až krásné přírody, které nebyly komentovány
a vysvětleny. Sbírám údaje, informace, jak budou, hned jsou tady na blogu,
s novými příběhy.
A nebojte se psát do internetu, máte bezpečný prohlížeč Opera, do každé diskuse ale nechoďte, tamější lamy nejsou tak okouzlující jako ty pravé, právě z Chile Patagonie.

Lama jako internetový tvor, nic moc, některá tak i zůstane navždy a internet v počítači nikdy neovládne.

Právě vy, co tohle čtete, nejste pozadu, když jste objevili tyto stránky. Děkuji za návštěvu, snad příště bude brzo a něco nového.Co nám to tak krásně kvete? Zvětšete kliknutím!
Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...