Moje poradenská pomoc pro TEENAGERY Ahojki lidički!

Těš se na příští nové setkání i malé přátelství
Ahojki lidički
Zdravím všechny skvělý lidički, poradíte mi ???
Před týdnem jsem se sešla s jedním klukem, bylo nám spolu strašně moc krásně, a zítra jsme se měli sejít zase jenomže on mi asi před 2 hodinama napsal že je konec že jsem ho nepřitahovala a že se mu nelíbím já vím že nejsem z nejhezčích ale snad aspoň trošičku jsem hezká
Mrzí mě to
Tak to jsou ty krásné setkání a rozchody, na to budeš jednou vzpomínat a na každou svoji lásku a bolest. Vše ti vydrží a nezapomeneš, zpočátku je to tmavé, smutné, nejasné, nevysvětlitelné, ale uplyne čas a bude to růžové ve vzpomínce.

Z každého setkání si utvoř svůj příběh, co ti to dalo, co bylo hezké, co jsi poznala na druhém a co bylo dobré, to je láska k lidem, k druhému i k životu. Těš se na příští nové setkání i malé přátelství něco přinese a každý den co se probouzí, přináší vždy slibnější a krásnější zážitky, než ten co šel včera spát a byl unavený a smutný.
Tak do nových dnů a nadějí, všichni zklamaní a odvržení, nedejte se.

Nový den se právě probouzí...tak jej přivítejte s úsměvem. A jak na to, si povíme příště, ovšem jestli chcete?!

Na okraj několik citací z rad samotných uživatelů internetu:
Teen divoké úvahy (cituji) :
Skoliozu jako takovou napravit úplně nejde, je to psychického charakteru, začíná tak kolem 8 let, hlavně u děvčat, tak 80%, málo kluci. Většinou je to proto, že maminka nebo tatínek dítě dusí, je dominantní. Většina lidí má skoliotické držení těla a to napravit jde. Chce to čas, ale jde to.

Lékaři většinou řeknou diagnozu a dál se o to nezajímají. Nějaké krunýře nebo další blbosti nepomáhají, je to mučení. Toliko co jsem se učila, až budu mít praxi a dostanu-li se k asistenci, budu mít vlastní zkušenosti a vědět více. Pravda je, že tomu věřím aniž bych tu vlastní zkušenost měla, jsou věci, které si ověřovat vnitřně nemusím.

#úvahy #testy #naděje


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...