www.hvezdamehosrdce.cz Moderuje TerezaJaké atributy by měla mít ta pravá filmová hvězda?
Určitě mimo jiné také kouzlo osobnosti. Něco co přitahuje vaši pozornost, aniž to víte, něco co vás nutí se na dotyčnou osobu zas a znovu dívat a naslouchat jí.

Vybráno z rozhovorů s Terezou :
Kdy jste se naposledy cítila jako hvězda?
Při upoutávce na náš pořad. Skutečně jako ve třicátých letech. Ale jinak na hvězdnost moc nehraji, mám ráda hlavně ty hvězdy nad hlavou.

Kdo jste pořad české televize viděli, potvrdíte, že scénky i moderování jsou vydařené.
Více o programu drby i rozhovory se dozvíte tady.

Prostřednictvím sestřihů jsme viděli oblíbené filmové hvězdy a samozřejmě také nesmrtelné filmové scénky, které vešly do historie. Připomenutí na filmy nejdelší, nejkratší, opravdové filmové kuriozity, ale také tvůrce filmové hudby, režisérské osobnosti a specifické zajímavosti ze světa českého filmu. Těšit se můžete také na živá herecká a hudební čísla přímo ve studiu a nejedno překvapení.

Ten samý den,ale jiná televize excelovala filmem zcela bez konkurence, ano viděli jste
Krále Komiků Vlastu Buriana ve filmu : "Když Burian prášil"

Pořad na ČT bude jistě úspěšný ,nezapomeňte sledovat svoje filmové dějiny a historii.
Můžete získat dobrou představu o starých časech a nezapomenutelných osobnostech
historie nejen filmové.
Nechte si to převyprávět moderátory, obrazy, scénkami i filmy. Pozorujte okolí a postavy děje.
Budete obdivovat umění doby.
Přeji vám k tomu skvělý hezký den i Terezou. Sluší jí to a je to přirozeně nervozní matka,
ale pracuje na tom svém moderování docela úspěšně.
Jestlipak má chvilku si vyplnit vyhledávače ? Nejvíce ví Google Terezko. Máme tě rádi.

Zdroj:hvezdamehosrdce.cz Č.televize
foto pro publicisty a tisk

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...