Alanis Morissette v Praze - Kongresové centrum

Alanis Morissette

Když před lety vydala tehdy v podstatě mladičká Alanis Morissette

své debutové (tedy ne-teenagerské...) album, rozhodně nemohla tušit, že se zrovna Jagged Little Pill stane jednou z nejprodávanějších desek v historii a zároveň jejím největším a pravděpodobně i nepřekonatelným komerčním úspěchem.
Před 3 lety se rozhodla desku připomenout v akustické podobě, a tak spatřila světlo světa nahrávka Jagged Little Pill Acoustic. Vzhledem k tomu, že původní deska je dodnes v hudební sféře pojmem, není divu, že většina hitů z ní zazní i na plánovaném turné. Kdo by dnes neznal Ironic, Hand In My Pocket, You Oughta Know a další.

Představit chce však především nový materiál z nové desky Flavors Of Entanglement, která se do obchodů dostala 2. června.
Mediálními partnery koncertu Alanis Morissette jsou Radio Bonton, Metro a Centrum.cz
Od svých začátků v roce 1995 se Alanis Morissette stala jednou z nejvýznamnějších písničkářek a hudebnic v současné hudbě. Její hluboce expresivní hudba jí přinesla kritický obdiv, sedm ocenění Grammy a početnou fanouškovskou základnu na celém světě. Jejích alb se prodalo přes 40 miliónů. Po jejím debutovém albu z roku 1995 JAGGED LITTLE PILL následovala vysoce hodnocená a úspěšná alba jako SUPPOSED FORMER INFATUATION JUNKIE (1998), MTV UNPLUGGED (1999), UNDER RUG SWEPT (2002), SO-CALLED CHAOS (2004), JAGGED LITTLE PILL ACOUSTIC (2005), album hitů THE COLLECTION (2005)
Oficiální stránky Alanis Morissette: www.alanismorissette.com
Thank U Ironic a další jsou tady a lépe přehrávají než na YouTube-připravil jsem pro vás, tak GO! Skvělý zážitek přeji.


Video Alanis Morissette Ironic a Thank U video

Zdroj: Google video YouTube.com

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...