Dr. House motorbike CZ Upoutávka na vánoční dárkové balení videí, vtipů a hezkých příběhů pro věrné čtenáře

Dr. House


Pro skalní věrné čtenáře a přemýšlivé odměna na vánoční chvíle v dárkovém balení - go! Přehrávejte, potěšte se a přemýšlejte dále než uvidíte. Svět je v pohybu, važte si zdraví, života a svobody. To nemá každý na světě.


Mimochodem tvář lékaře je to první co uvidíte, když jdete na tento svět a poslední s kým se loučíte, když odcházíte. Není to přece Bůh, ale je mu tak blízko. Važte si jej a hýčkejte víc než svůj automobil, možná i víc než jiné přátele. Udělejte mu co mu na očích vidíte, je to v podstatě váš další nejbližší člověk, který pomáhá v těžkém životě. Ty peníze mu dejte, ať nemá nouzi. Ten pravý dělá, pracuje, přemýšlí o vás, vašich nemocech, radí když nevíte, stojí u vás, když je vám těžko nejen na těle, ale i na duši.
Život není žádný med (klišé) lékař není otřepaná fráze - je to přítel stojící vedle vás! Největším životním krédem vám budiž vytvořit si přítelem lékaře, alespoň pokus za to stojí. Stáří vám tu moudrost přinese. Jsou dobří lékaři přátelé, jen si je hýčkat. Co nastrkáte peněz do BMW a Mercedesu a nevrátí se.

Investice do přítele je návratná viz M.T. Cicero Hovory o přátelství Čtěte Více na AmicusWebSite. 

Aktualizováno: 7.10.2010 Video, které bylo na stránce mělo příběh z episody s Dr.Hausem, bohužel (pro peníze) nebylo funkční. Prosím pořiďte si Dr. Hause a zaplaťte komusi, kdo má tak málo, že stahuje videa z komunitního portálu YouTube.

Dr.House and the Repsol Honda 1000RR House MD's Honda CBR 1000RR Repsol Cool Rider House Bicycle House MD Team Nippon Tunning

Zdroj: youtube.com

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...