Radůza. Větře duj každý můj každý krok a každý vdech je jen Tvůj při mně stůj ještě mě chvíli nech. Bez fantasie a odvahy není nic co by za něco stálo!

Radůza
Kuráži může člověka naučit život.
Nějaký zážitek může tak zásadně změnit jeho pohled na to, co je důležité,
že si otázky typu "co by tomu lidi řekli" vůbec neklade, protože pochopí,
 že lidi vždycky budou něco říkat a že kdo se bojí, přijde o šanci prožít velké city, velké zážitky.
Kuráž se určitě dá i trénovat.
Dá se trénovat i takové to prosté „nebání se“, vzpomeňte si na Foglara a jeho Bobříka odvahy. Já jsem se takhle vytrénovala natolik, že mi nedělá problém projít v noci lesem, či tam dokonce sama přespat. Hm... načerpat kuráž... mně se to nikdy nestalo, ale je možné že někomu může dodat odvahu třeba přítel, víra, nebo láska...
Jen dodávám, fascinuje mne několik nových písniček z posledních videí co se dají vyhledat. Skvělé písně i texty a ta energie zpěvačky, až divokost přístupu k životu, světu a lidem. Přitom moudré, velmi jemné a moudré texty. A ta harmonika zdůrazňuje hlas i text. Harmonika je velmi společenská, tesklivá i veselá. Nahodí nás, nabudí, vzpomínáme, obnovujeme fantasii. Bez fantasie a odvahy není nic co by za něco stálo.
To tvrdím a píšu s rozmyslem. Přidám moudro: Ať zítra miluje, kdo nemiloval nikdy, i ten, kdo miloval, ať zítra miluje (latinský verš je refrénem básně Pervigilium Veneris 1)
CRAS AMET, QUI NUNQUAM AMAVIT, QUIQUE AMAVIT, CRAS AMET.
Možná, že člověk časem ohne se
to aby blíž k zemi měl
a potom sám zemí stane se
 a všecko, co kdy chtěl
Větře duj
každý můj
každý krok
a každý vdech
je jen Tvůj
při mně stůj
ještě mě chvíli nech
na ten mech
slunce dech
až kopce rozhrne
Bože můj, Bože můj
ať je vidím
 jak poprvé
Štěstí hledá každý stvoření
každej chce lásku a klid
a možná, že bolest srdce přemění
 jak vždycky chtěls´ ho mít
 Větře duj
Možná, že člověk časem ohne se
to, aby viděl věci líp
vzpomínám lásky, co kdy měla jsem
nebo chtěla mít

Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...