Velké sebevědomí málo pokory kontra čistý rozum osobnost a přístup k lidem

Frajer s genetickou výbavou šlechtice
Pozor! Snížený podhled.

Jak slušný člověk, osobnost a diplomat získal popularitu a byl volen do sněmovny.

Dnes je to o knížeti, moji milí...jak vidno slušná poctivá diplomacie blízko k lidem, moudrost a zkušenost - to funguje. Je to frajer s genetickou výbavou šlechtice, to se pozná...
Ne tak agresivita a lež. Má krátké nohy a to i když odchází pokořena prohrou forsírovanou voliči in situ. Zanechává za sebou partu podobných zlých frajerů oranžové politiky sváru. Neustálého sváru s kdekým. Velké sebevědomí a málo pokory budí odpor lidí, zvláště mladých co mají vlastní oči, uši a názor.
Karel Schwarzenberg, jenž vedl pražskou kandidátku TOP 09, nakonec získal 46 tisíc preferenčních hlasů.
"Je to skvělý úspěch, ale i velká odpovědnost," komentoval vítězství pravice ve volbách Schwarzenberg. Už mu totiž bylo jasné, že se vrátí do Černínského paláce k mezinárodním vztahům a diplomacii, jeho vášni.
Jeho diplomatická aura dobráka a správného chlapa pod sebe schovala i Kalouska, který by jinak ve volbách, jež překreslily politickou mapu Česka a vystavily stop řadě známých tváří, mohl mít problémy. Podařilo se mu také veřejnost přesvědčit, že je vlastně po odchodu z KDU-ČSL tak trochu novým politikem.
Je nás víc, než si myslíte, hřímá lídr TOP 09 v předvolebním spotu. Schwarzenberg v klipu vystupuje jako admirál lodi, která by podle exkluzivního propočtu HN získala ve volbách 27 mandátů. TOP 09 si ve videu s nadhledem střílí ze svých politických soupěřů - zabrání, aby poklad na ostrově před tunelem Blanka ukradl modrý pirát; zamete s rudými krysami na palubě nebo ochrání tonoucího voliče před oranžovým žralokem, kterého řídí černá kočka v narážce na blízké vztahy Jiřího Paroubka s organizátorem Matějské v Praze Václavem Kočkou. 
 Předvolební televizní spot TOP 09 - Karel Schwarzenberg v roli admirála na lodi S Karlem: "Kolik nás tu je? Je nás víc, než si myslíte. A jdeme do toho!"


Oblíbené příspěvky

VYBERTE SI Z NABÍDKY MENU: (štítky)

*Úvod do blogu Ninive A M E R I K A ABBA Afrodíté Akční příběh - zabijačka a to okolo :: aktivity radosti a milování života Aljaška Alpy Dachstein Anne Sophie Mutter Ashley Tisdale Baby - Blackbird Beruška Bylinky Cambridge Caracas Cestování po Chile Patagonie Čápi Čas lásek čápů Čas lásek jelenů Česká písnička Divoká Příroda Jižní Afriky Dlouhozobka svízelová Dřípatka Empatie Enigma Euro Fejeton flame pod články na webu Flora Fotografie z cest Fotografie z Venezuely Dovolená Fotografujte Google Street View Hádanka - Kdo je chytřejší? Muži nebo ženy Helikoptérové matky Historie Hnízdění Hodně jíme a rosteme jako z vody Dvojčata 1 rok Holub hřivnáč Hory Humor a vtipy Husa Husy Christina Aquilera I T A L I E Instinkty a pudy IRÁN IRSKO Iva Kubelková Jak se staví sen Jak se volí presidenti v Česku recenze Jan Saudek Jana Doležalová Jaro jaro přijde brzy a léto rychle za ním Ježíš Kristus John Denver Johnny Cash Kalifornie Kámen a bolest Káně Karel Hynek Mácha Karel Kryl Karel Schwarzenberg Kelly Family Kočky a my Komentáře Konipas bílý Korsika Kos Krásné ženy se svlékají Krásy Severní Ameriky Kritické myšlení Krmení mladých Krmítko Kruger National Park Křivoklát Kvalita života Kylie Minogue Labutě péče o mladé Lama Láska Lenost Léto Londýn Lorem ipsum celé vysvětlení pro hledající Bloggery Lyžování Mám dobrou náladu ale srdce je smutné Marie Rottrová Mateřství a péče o potomstvo Medaile Medicina Mexico a staré aztécké indiánské tance MEXIKO Milování světu vládne Mince Moře Motivace Motivační základní emoce Namlouvání Námluvy Naše zahrady NĚMECKO Nemoci O demokracii Obě dvě i ve vaně Páření Čmelák královna Pikantní historky Pivní etický kodex Podzim Pohyb Prevence první máj Překladač Příběhy chlapů od silných motocyklů a krásných žen Příběhy plné slz a zklamání TEEN problémy Příběhy ze života Příroda Ptáci Pychosomatická medicína Radost a uspokojení Radůza ŘECKO S Google do světa internetu S Motorolou RAZR V3 Sabrina Boys Santorini Sen o vlčím máku Severní Amerika Kanada USA Schwabisch Hall Slavík obecný Slípka zelenonohá Slovensko Slovinsko Slunéčko sedmitečné Smích Smokie South Africa Spánek Správně vidíme jen srdcem Srdce Stehlík Svobodné rozhodnutí SYRIE a JORDÁNSKO Šoupálek dlouhoprstý Špaček Šperky Šťastný Nový Den TEEN - NEPRIJIMAM KONVENCNI STYL v OBLEKANI Ťuhýk obecný United Kingdom Vancouver Vánoce Vánoční včelky a jejich domečky Velký pátek Venezuela Original Photo Verše Veverka Videa Hudba Hity Vlaštovky Vodopády Vodouš šedý Vysoká Vzpoura deprivantů komplexní sdělení problému Windows a Apple Yosemite for a Father's Day Zahrada Zahrady Zdraví Zlato Život tropí hlouposti Historky Veselé Příhody Vtipy

Vybraný příspěvek

Stehlík a krmení mladých. To je nadělení....

Můžete je spočítat? Stehlík krmí...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...